Blij dat het weer open is. Thanks @Beheer ❤️ Colbertje: Miss Etam Bloesje: Only Spijkerbroek: Only Laarzen: Wijdeman Alkmaar
Ik loop al 4 dagen in mijn pyjama’s ivm ziek zijn zodra ik me weer een beetje oké voel zal ik ook weer een foto plaatsen!
Herkenbaar. Ik heb een kleine week in m’n onesie gelopen. Dat ie nog niet stijf stond Gelukkig zei C op een gegeven moment: ik ga hem wassen en heb je Patty pak klaargelegd om aan te doen Beterschap ❤️
Ik doe ook weer een keertje mee. Hoodiejurkje: bonprix Legging; dilling Laarzen: geen idee. Heb ik al zo lang en meerdere keren opgelapt.
Bekijk bijlage 743793 Ik kom weer een beetje tot leven Jeans: H&M Trui: colourful rebel Pantoffels naar buiten doe ik mijn timberlands eronder.
Bekijk bijlage 744440 Al eerder laten zien maar dan krijgt dit topic meteen weer even een schopje omhoog!
Bekijk bijlage 744588 Mouwloze Blazer: H&M (Vinted) Shirtje:lofty manner (misschien schrijf je het anders) Broek: H&M Schoenen: Shabbies
Voorjaarskriebels! kom maar op met die leuke outfits! Jas is een Vinted koopje (loavies geloof ik) Broek: H&M Schoenen: new balance Bekijk bijlage 746078
hahha, ik hou ervan! Ik verkoop er veel en van dat geld koop ik weer andere items. Het is soort sport geworden om leuke deals te maken en het kost me zo niks extra’s.