Deze skinny vind ik een beetje gek zitten bij je. Niet bij je benen hoor maar Zeg maar bij je buik dat stukje zit zo gerimpeld. Is het een high waist model die je zelf laag draagt misschien?
Dames ik zie zoveel reacties dat ik er vanavond (als dochter slaapt) wel een topic over start anders worden het best veel pb's en vergeet ik misschien iemand.
Haha ja ik had hem even op moeten trekken. Moest een keer of 100 bukken om een baby van de grond te plukken telkens. Het is een high waist ja.
Haha, mij dan ook maar @GossipGirlxoxo Summer is coming! Dus kan nooit kwaad er wat extra aandacht aan te besteden
Mijn witte flared jeans is binnen. Hij zit heerlijk! Moet alleen in mijn hoofd nog even wennen. Zo met een shirt en spijkerjasje is het weer precies dezelfde look als ik 20 jaar geleden had. Was ik toen mijn tijd ver vooruit, of loop ik er nu bij als naderende veertiger die is blijven hangen in haar studententijd . Ik wil hem ook wat vaker gaan dragen met een mooie blouse, maar vanmiddag speelmiddag met de kids, en het is warm in de tuin, dus lekker comfy.
Mooi. Zoiets zoek ik ook nog. Alleen niet in wit. Waar heb je hem gekocht? Ik heb mezelf na het werk in zomertenue gehesen en zit nu zo op m'n terrasje. Jurkje is 1 van de eerste items die ik kocht na de geboorte van oudste (is nu 12 ) maar zit nog steeds heerlijk.