Klussen, hoe en waar te beginnen?

Discussie in 'De lounge' gestart door mol81, 25 mei 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mol81

    mol81 Niet meer actief

    Hallo allemaal,

    We wonen nu bijna 9 jaar in ons huis en ik ben toe aan nieuwe kleuren, verf, behang, vloerbedekking etc. Ik wil starten met de woonkamer, maar ben een enorme denker en denk nu:' waar moet ik beginnen?'
    Ik wil de muren verven, plinten verven (hoog opstaande plinten tegen onderkant van de muren, de nis verven en de deuren verven. Kortom, hoe pak ik het klussen aan, where to begin:)??
     
  2. nanette77

    nanette77 VIP lid

    11 jan 2009
    10.817
    545
    113
    Vrouw
    ik zou zelf de volgorde aanhouden die je nu noemt...
    Beginnen met de muren, dan de plinten en daarna de nis en de deuren... (tenzij je gaat behangen. dan zou ik de muren als laatste doen)

    Maar dat zegt iemand die van haar man geen kwast meer mag vasthouden in huis
     
  3. mol81

    mol81 Niet meer actief

    Haha Nanette. Teveel geklust?

    Ik eerst eens naar de kluswimkel gaan om materiaal en verf te kopen. Iemand inspiratie bij lavendel? Welke andere kleur past er bij?
     
  4. momfertje

    momfertje Bekend lid

    8 jul 2011
    779
    0
    0
    leidinggevende kinderopvang
    Zuid Holland
    Inderdaad van boven naar beneden werken. Muren, plinten en dan de deuren, nis en de vloer als laatste. Zo hoef je niet bang te zijn dat je nieuwe vloer straks onder de verf komt.
     
  5. nanette77

    nanette77 VIP lid

    11 jan 2009
    10.817
    545
    113
    Vrouw
    nee.. er zit meer verf op mij dan op de muur...
     
  6. momfertje

    momfertje Bekend lid

    8 jul 2011
    779
    0
    0
    leidinggevende kinderopvang
    Zuid Holland
    Wij zitten er midden in.....en een bende dat het is pfffff niet tegen op schoon te maken dus laat ik het maar even.
     
  7. Theepot

    Theepot Fanatiek lid

    21 mrt 2010
    1.447
    0
    36
    Zuid Holland
    Bij lavendel:
    - grijs en taupe
     
  8. mol81

    mol81 Niet meer actief

    Ik was net bij de buurvrouw en haar broer is zzp'er (klussenbedrijf). Hij noemde dat je eerst de plinten (lakverf) moet doen en daarna de muren (muurverf). muurverf is op waterbasis en kun je zo weer wegpoetsen als je gemorst hebt, lakverf niet. Dus, eerst de plinten, deuren etc en daarna de muren.
     
  9. masami

    masami Fanatiek lid

    27 jul 2011
    4.248
    802
    113
    Vrouw
    Dit dus en bij lavendel staat mosgroen ook erg mooi.
     

Deel Deze Pagina