over 2 weken 15-weken echo, wie heet foto's?

Discussie in 'Onderzoeken en echo's' gestart door Dinky, 23 jul 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Dinky

    Dinky Bekend lid

    28 mei 2008
    531
    1
    0
    Musselkanaal
    Zoals de titel al zegt, over 2 weken mogen we terugkomen bij de vk en ze heeft beloofd om dan ook een echo te doen. Ik ben heel erg benieuwd wat we dan kunnen verwachten en vraag me af of er hier mensen zijn die ook rond 15 weken een echo hebben gehad en hiervan een foto in hun album hebben.

    Wij willen graag weten wat het gaat worden, en nou heb ik gelezen dat ze dit vanaf ongeveer 16 weken kunnen zien. Zijn er ook mensen bij wie ze het met 15 weken al konden zien? Of is dat echt te vroeg? ik ben zoooo nieuwsgierig :oops:
     
  2. bengeltje86

    bengeltje86 VIP lid

    6 jan 2007
    8.553
    0
    36
    renkum
    denk dat het kijken wat het word te vroeg is maar ik heb een foto van 14 weken die van 27 juni die geplaatst is in mijn album 2 foto's
    die van 15 weken moet ik nog in scannen
     
  3. Niet meer actief

    Volgens mij is 15 weken echt te vroeg..
    Ik heb een 3d echo laten maken met 17 weken, die fotos staan in mijn album
     
  4. bengeltje86

    bengeltje86 VIP lid

    6 jan 2007
    8.553
    0
    36
    renkum
    ik wist het geslacht met 17 weken op gewone echo
     
  5. Merijn

    Merijn Niet meer actief

    Bij mij is het geslacht met zekerheid van de echoscopist vastgesteld met 14 weken en 3 dagen. Geen idee of hij het natuurlijk goed had, maar hij was in ieder geval overtuigd. Over een week heb ik weer een echo dus ben benieuwd wat er dan wordt gezegd (echo wordt door iemand anders gedaan).
     
  6. Niet meer actief

    14 weken is wel uitzonderlijk vroeg, omdat rond die week het allebei nog veel op elkaar lijkt... zowel jongens als meisjes hebben dan nog een uitsteeksel zeg maar ;) maar wel leuk MerleQ :)
     
  7. ToetieL8

    ToetieL8 Niet meer actief

    Ik heb een pretecho gedaan met 15w3d
    Toen konden we het geslacht zien, maar de echoscopiste zei dat dit 100% zekerheid geeft.
    Foto's staan in m'n album.
     

Deel Deze Pagina