MEISJES 'ONDER VERDACHTE OMSTANDIGHEDEN' GEVONDEN De twee meisjes uit Vleuten en De Meern, die gisteravond zijn gevonden in een woning in Rotterdam, waren blij met de komst van de politie. ' 'Ze zijn onder verdachte omstandigheden aangetroffen', zegt de politie. De politie was met man en macht op zoek naar de meisjes van 14 en 15 jaar, die sinds dinsdagavond werden vermist. Naar nu is gebleken zijn ze vrijwillig van huis vertrokken, maar waarschijnlijk niet uit vrije wil dagenlang weggebleven. De politie wil niet zeggen of er een verdachte is aangehouden. Tips leiden tot woning in Rotterdam Nadat gisteravond een opsporingsbericht via televisie werd verspreid kreeg de politie enkele tientallen tips binnen. De tips en recherchewerk leidden naar de woning in Rotterdam waar de meisjes werden gevonden. Ze verkeren in 'redelijke gezondheid' en leggen vandaag een verklaring af op het politiebureau. Hun ouders zijn op de hoogte gebracht, aldus de politie (zie ook verklaring in video hieronder).
Godzijdank zijn ze gevonden, een paar dagen later waren ze er misschien niet meer geweest, wie weet wat ze tot nu toe al hebben meegemaakt.
Ze zijn bewust weg gegaan ze hadden het geplant samen. Typisch geval van twee pubers die denken de regels van hun ouders aan de laars te lappen. Ze komen ( fouten vrienden tegen) Loverboys of wat dan ook en stappen zo de wijde wereld in. Niet zich er van bewust wat voor onrust ze achter laten bij hun ouders. Ben blij dat ze gevonden zijn en hoop dat ze gezond zijn en niet misbruikt en dergelijke en daarna zou ik ze als moeder een klap verkopen die zou klinken tot in Sydney of wat dan ook. Pff wat een opluchting verder wel voor die ouders.
Dat ie klinkt als een klok zei mijn moeder altijd hahahaha.. Maar idd afgesproken om weg te lopen...pffff wat moet je als ouders zijnde toch doodsangsten hebben als je kind zo weg is.... Ik hoop dat ze dat die meiden toch wel duidelijk maken! Ik hoop dat er verder niks gebeurd is met ze, dat zou wel heel erg zijn! Gelukkig zijn ze gevonden!!
Ik weet alleen dat de politiewoordvoerder zei dat de meisjes blij waren dat ze waren gevonden, dus of ze helemaal uit vrije wil zijn weggegaan, weet ik niet. Misschien toch wel onder invloed van een loverboy.
De twee meisjes van 14 en 15 jaar, die zondagavond door de politie werden gevonden in een woning in Rotterdam, zijn gisteravond thuisgekomen in Vleuten en De Meern, waar ze wonen. Gisteren moesten ze nog op het politiebureau in Utrecht blijven om verklaringen af te leggen over wat er is gebeurd in de zes dagen dat zij vermist waren. Vrije wil De vriendinnen Lisa en Jaimy werden vorige week dinsdag voor het laatst gezien, in een streekbus onderweg naar Utrecht. Aangezien ze spullen meegenomen hadden, waren ze kennelijk van plan op pad te gaan, maar de politie betwijfelt of ze ook uit vrije wil tot zondagavond onvindbaar zijn gebleven. Een 29-jarige Amsterdammer is aangehouden.
Rapper MF Juice verdachte in vermissingszaak meisjes De politie heeft de Amsterdamse rapper MF Juice opgepakt in verband met de vermissing van twee meisjes uit De Meern en Vleuten. Volgens Metro had MF Juice - echte naam Gregory Dos S. - via Twitter meisjes opgeroepen zich te melden voor een fotoshoot. Metro baseert zich op bronnen bij de politie. Beroving prostituees De rapper is al eens eerder veroordeeld, onder meer voor beroving van prostituees in een seksclub. De Amsterdammer is een bekende van de politie en twitterde met de meisjes voor hun verdwijning. Wat is voorgevallen tijdens de vijfdaagse vermissing is niet bekend. Kleine Viezerik MF Juice trad onder anderen op met Kleine Viezerik, die zich van hem afkeerde nadat Juice de gevangenis in moest, schrijft Metro. Na zijn vrijlating zette MF Juice het nummer 'Levenslang' op YouTube.
Vermiste meisjes uitgebuit als prostituees De twee meisjes van 14 en 15 uit Vleuten en De Meern die in februari vermist waren, zijn waarschijnlijk gedwongen tot prostitutie. Dat vermoedt het Openbaar Ministerie. De 29-jarige Amsterdammer die is opgepakt in verband met de vermissing, wordt ook verdacht van mensenhandel en het seksueel uitbuiten van de meisjes, zo meldt het OM. De man blijft de komende twee maanden vastzitten. De meisjes waren vermist van 14 tot 21 februari. De Amsterdammer zou hen hebben ondergebracht in een woning in Rotterdam, waar hij ze aan het werk zou hebben gezet. man vergreep zich aan meisje Volgens justitie wierf hij klanten, nam hij het geld van hen in ontvangst, zorgde hij ervoor dat de meisjes in hun contacten werden beperkt en bleef hij in de buurt als ze aan het werk waren. Bovendien zou hij zich aan een van de meisjes hebben vergrepen. Nog een verdachte aangehouden Afgelopen maandag heeft de politie ook een 29-jarige vrouw uit Den Helder aangehouden, die ook van mensenhandel wordt verdacht. Zij blijft in elk geval nog de komende twee weken vastzitten.