Ja precies. Er zijn zoveel mooiere opties Natuurlijk mag elke vrouw dat zelf weten en moet je doen waar je je prettig bij voelt maar ik vind het vaak zonde
Ik draag graag leggings , zelfs met Birkenstocks eronder! Maar dit is alleen omdat het praktisch is. Mijn benen schuren tegen elkaar en heb veel jurkjes boven de knie en doe daar geen panty bij aan (heb maatje 48). Bovendien zakken panty's af en rollen ze af bij mijn buik. Ik heb hele brede voeten en pas amper sandalen dus Birkenstocks zitten heerlijk 😀
Ja nogmaals hier dus ook legging maar dan leatherlook met lang shirt of langer blouse met pumps of sneaker.
Ik heb een stiekeme legging. Eentje kort geknipt, voor onder een jurkje. Handig met fietsen en kleine kinderen... sta ik tenminste niet in mijn blote kont als hij omhoog waait of op de fiets
Jeetje wist niet dat er zo veel los zou komen over Mn witte legging. Had niet gedacht dat zoveel mensen het niet mooi vonden. Verder heb ik ook gewone zwarte en 1 gele.
Haha dat heb ik toevallig ook net gedaan van het weekend met mijn hele oude witte legging.. (ja ooit droeg ik die) Draag nu wel zo nu en dan een zwarte legging onder een jurkje en gebruik ze al pyjama..
Dit is wederom niet onder een jurk In deze topic worden constant appels met peren vergeleken, zelfs in de openingspost. Kijk, die legging van je foto in combinatie met deze jurk is een heel ander verhaal dan een leren legging in combi met een lange vest of trui.
Ze zegt in haar openingspost: zoals hier! Het gaat in de eerste foto over een legging met een tuniek oftewel lang shirt met sneaker. Niet over zo'n jurkje
Jawel, want de topic gaat over 'het combineren van een legging onder een jurkje'. Lees de eerste zin van de topic Als ik de rest van de topic lees zie ik geen discussies over het dragen van leggings onder vesten of tunieken. Ik vind dat persoonlijk een hele andere thema, en een hele andere look. Maar anyhow: stijl van jouw foto vind ik helemaal juist voor een leren legging en sneakers: sportief en casual, vest is lang genoeg dat geen billen in legging zichtbaar zijn en de legging kan ook doorgaan als een strakke broek.
Dank. Ik lees toch echt wat anders. Ze hoort dat een jurkje met legging en no-go is maar vraagt of dit wel kan en showt een tuniek ter verduidelijking van wat ze bedoelt. Daar reageer ik op. De rest heeft het over een jurk. TS over een tuniek in mijn beleving.
Zo'n jurkje kan dus niet volgens sommigen met een legging? Wat is er mis met een lange, zwarte legging (dus tot je enkels) van een dikke stof? Te combineren met pumps of enkellaarsjes voor een wat stoerdere look? Ik denk dat het leuker staat dan een panty. Dat wordt algauw zo truttig.
Je bedoelt dit idee van legging in combie met pumps?(wellicht andere kleur dan, dit plaatje kwam als eerste op google haha) Dan is het echt kwestie van smaak denk ik, maar ik vind deze combinaties echt lelijk. Zowel de stijl van de jurk als de pumps gaat m.i. verloren.
Nee, dit voorbeeld vind ik ook echt niet mooi. Als ik een legging draag onder een jurkje, ziet het er echt niet zo uit.
Hier staan veel en veel leukere voorbeelden op: https://www.pinterest.com/explore/dresses-with-leggings/
Een gele legging is zo mogelijk nóg lelijker dan een witte! 😂🙈 Bedoel het trouwens niet rot hoor, gewoon aandoen waar jij je prettig bij voelt. 😊