MSI; jeej meid ik hoop dat het wat heeft gedaan en je mischien je kleintje al in handen hebt! laat maar snel iets weten @ wendy; nou helaas! nog steeds lekker warm bij mama begin er nu wel een beetje van te balen hoor bah! morgen word me bloeddruk weer gemeten (ff in de gaten houden) en misschien stript ze me dan nog een keer maar zoals ik al zei daar verwacht ik helemaal niks meer van hihi hoop echt dat die ... weeen een keer beginnen! hoelaat komt ze bij jou? hopelik heeft het bij jou wel nut!
@ bambi; hier nu ook 41 weken.. schijt er ook wel de balen van nu! gelukkig no max 1 week @ristoskatje; hoe is het bij jou, nog rustig? @lailiejloe (was dat hier?) is je kleine er inmiddels, mag hopen van wel
Ja ik denk dat lailiejloe wel bevallen is nu, ik hoop dat we er nog iets van horen. Nou bij mij zet het allemaal niet door. Lag gister rond 24.00 op de bank en kreeg af en toe buikpijn. Het duurde een half uur voordat ik eens bedacht dat het wel eens weeen zouden kunnen zijn. Maar ik weet helemaal niet waar ik die moet voelen. Ik had pijn onderin mijn buik en ik had nooit bedacht dat ik het daar moest voelen haha. Maaaaar na ff gegoogled te hebben dacht ik dat het wel weeen zouden zijn. Ik heb het proberen te timen maar zat niet echt regelmaat. De ene deed ook veel meer zeer dan de andere! Dus ik heb ik zo tot 4.00 beetje aangerommeld en ben toen in slaap gevallen. Niet echt spectaculair dus haha. Vanochtend ff de verloskundige gebeld, die zei dat het zo nog wel een paar DAGEN kon aanhouden Saai!! haha. Ze zei dat ik die controle van vanmiddag maar gewoon moest doen en dat ze daar dan ook mooi kunnen zien of het goede weeen zijn of niet. Dus....dat zie ik dan straks op het monitortje wel haha. Hmz...maar bij de rest wil het dus ook niet echt vorderen....saai hoor
O jammer MSI ik zag je reactie in t overzicht en dacht; babynieuws!! Helaas dus.. Ja die buikpijn herken ik wel,daar loop ik nu dus al bijna 3 dgn mee..Om gek van te worden!! Ben benieuwd wat er vanmiddag op de co te zien is!! Laat je het even weten? Ik hier net dus weer gestript..Ben mn slijmprop aan het verliezen zoals ik zelf al dacht en vanbinnen voelde het goed aan.. Alleen het strippen eergister deed echt heeel zeer en nu had ik het idee dat ze niet veel uitvoerde..Hoop dat t wel iets doet hoor..
Bij mij stond VK net als verassing voor de deur haha (ze was in de buurt). ze heeft gevoeld....nou alles zit nog potdicht bij mij!! Gaat hier dus nog wel even duren!
@MSI; fijn dat ze gewoon zo ff langs komt wel balen zeg dat je nog dicht zit maar meid het hoeft niks te zeggen hoor! je kan weken met cm ontsluiting rondlopen (helaas) maar je kan ook vanavond al bevallen.. soms gaat het onwijs snel! dat vind ik ook het ergste van het hele bevallen dat je nog niks weet, niet wanneer niet waar niet hoe... alleen maar afwachten kunnen we grrr
MSI Ai da's inderdaad balen alles nog potdicht.. Maar wat Gien zegt; kan zomaar veranderen! Nog naar zh geweest vanmiddag voor co? En nu? @Gien Wat je zegt, dat wachten en de onzekerheid maken het echt zwaar om overtijd te lopen..
Hoi dames, Sorry dat het even duurde, maar ik ben pas vanaf 12 uur vanmiddag thuis. Ik ben bevallen van een prachtige zoon die naar de naam Max luistert. Hij is 53 cm en 4100 gram. De bevalling duurde redelijk lang, maar alles is goed gegaan. Max deed het vanaf het eerste moment helemaal perfect. Omdat mijn vruchtwater meer dan 24 uur was geboren en hij vrij groot is moesten we 24 uur in het ziekenhuis blijven. Vanmiddag zijn we naar huis gegaan. Wat raar om nu met z'n 3en te zijn, maar wat fantastisch. Ben helemaal in de wolken en ga nu snel stoppen om weer te kijken bij mijn mannetje! Bedankt voor jullie steun! Hieronder een foto van onze kleine man (met heel veel haren )
Ooohhh Lailiejloe wat een prachtig mannetje die Max van jullie!!!!! Hij ziet er zo gaaf uit!! Echt mooi! Gefeliciteerd!!! Geniet er maar lekker van!! Hopen dat wij allemaal snel mogen volgen Nou ik ben dus gister op controle geweest, alles goed! Dus dat is mooi. Ondertussen hebben ik vannacht niet geslapen en alleen maar weeen gehad.....die doen toch wel echt zeer haha. Net is de VK al langs geweest.....jaja 1,5 cm! Ze dacht dat het vandaag wel ging gebeuren.....dat hoop ik dan maar. ff de familie inlichten dat ze vandaag niet moeten drinken als ze willen komen kijken haha Maar ik ga dus lekker door met pijn lijden (doen we nu pas 32 uur ) en ik hoop dat het snel baat mag hebben. Om 11 uur komt de VK weer om te kijken hoe ik er dan voor sta....als ik dan 5 cm heb loopt alles volgens schema....dus ik hoop t zo!!! I'll keep you posted! Iemand anders nog spannend nieuws!?!?
@Laliejloe gefeliciteerd meid en inderdaad een heel mooi gaaf kindje!! Nu lekker genieten meis!! @MSI JAAAAAA eindelijk meid je bent begonnen!! O wat spannend..Nu al 1.5 cm.. Nu duimen dat je rond 11u idd de 5cm hebt!! O ik hoop zo dat het een vlotte bevalling gaat zijn en dat je vnvd of thuis of in t zh heerlijk naar t vuurwerk ligt te kijken met je beeb in je armen en man naast je! Ik ook op 3 uurtjes slaap na heel de nacht wakker..Ben te onrustig en kon de slaap niet vatten.. Af en toe een harde buik maar verder zet er niets meer door, ik geef de hoop op vandaag bevallen dus al op.. Wordt er zoiezo een beetje moedeloos van allemaal..Maar goed ga er vnvd toch maar het beste van maken en wie weet wat het nieuwe jr gaat brengen! Verder nog nieuws hier??
MSI Volgens mij ben je nu fink aan t puffen, heb je na 11u niet meer gezien hier.. Zet m op meis!!!!!!!
Even snel: Ik ben zondagochtend 1-1-2012 5.23 uur bevallen van een prachtige zoon (4060 gram 55 cm) Maar het is hier zo stillekes nu, volgens mij is iedereen wel bezig haha. Succes dames!
Msi gefeliciteerd meis!! Jij ook al flinke haha.. Ik vanmorgen om 4u bevallen van een knul D.ani 3950gr.. En hoe ist met de rest??
Gefeliciteerd dames! Gaat alles ook goed? Ik zou vanmorgen gestript worden maar t lukte niet want t zit allemaal pot dicht dus this afwachten en moet woensdag naar de gyn en gaan ze me weer proberen te strippen. Dus afwachten nog voor mij....
Gefeliciteerd! Allemaal flinke kindjes zeg! Max was bij de geboorte 4100 gram. Hier gaat alles super. Hij is nu 5 dagen oud en doet het ontzettend goed. Hij plast graag zijn mama onder en slaapt net zo vast als zijn papa. We zijn heel trots en hopen snel naar buiten te mogen om hem de wereld te laten zien!
Ook hier gaan we vast weer over tijd lopen. Vandaag 40 weken maar geen baby! Mijn buik lijkt ineens heeeel erg gezakt en kleiner(kleine ligt al weken helemaal vast). Hadden jullie dat ook? Iedereen die bevallen is: gefeliciteerd! Hopelijk maken jullie het goed. Wat een flinke baby's zijn er ook geboren leuk!
Hoi damessss. Ik kom me hier even aansluiten, aangezien iedereen in het andere afteltopic bevallen is en het daar erg stil is geworden Ik ben vandaag 40+4. Was dus 31 dec uitgerekend, maar niks! Heb vandaag een afspraak bij de gyn, om te kijken wanneer ze me kunnen inleiden... spannend, ben benieuwd! Hoop stiekem dat het wel vanzelf op gang gaat komen... kwam vanmorgen tot de ontdekking dat ik mn slijmprop aan het verliezen ben.. Hoeft niks te betekenen, maar toch.. aangezien ik helemaal niks voel ben ik blij dat het in iedergeval iets is
@Soumayaah Ah meis jij nog steeds niet bevallen.. Volhouden hij/zij komt er nu snel aan! Slijmprop is goed teken meis, ik beviel 3dgn na verlies van mn prop. Idd flinke kindjes geboren hier! D.ani doet het ook super, slaapt begin vd nacht wat minder maar eet/drinkt etc. goed. Meiden geniet van onze ukkie's en zwangere dames; Zet m op!!
Ik was vandaag bij de gyn. had al 2 cm ontsluiting. yeaah. ze had me gestript, en een afspraak gemaakt om in te leiden op vrijdag. maar ze zei aangezien je je slijmprop ook vandaag bent verloren grote kans dat het nog daarvoor komt.... ik hoop het zoooo..
@ bambi; jeetje meid ik vind het zo rot voor je! hoop dat er inmiddels al wat gebeurt is? sommige kindjes willen er ook gewoon niet uit he! sterkte nog ff en zoals je bij MSI ook las het kan zomaar ineens heel snel gaan hoor! @ soummayyaah; spannend meid! klinkt precies zoals bij mij hihi alleen had ik 3 strippogingen nodig om de boel in gang te zetten! hier dus ook bevallen uiteindelijk met 41+1! afgelopen zaterdag haha nog net in 2011 om 10 over 11 helemaal gelukkig zijn we en ook lekker aan het genieten! zwangeren succes nog even!