In de avond geen probleem mee maar overdag gaat hij nog twee keer naar bed. tussen 10.00u en 10.30u en tussen 14.30 en 15.00u. Het duurt alleen zo lang voorfat hij in slaap valt! Vanmorgen om 10.30u in bed en geslapen van 11.00-12.15u. Eerste half uur liggen kletsen. Net om 15.00u weer in bed gelegd en hij ligt nu nog te kletsen (bijna 16.00u) als hij nu nog moet slapen komen we in de knoei... Ik vind dat kletsen prima maar echt handig is het niet, haha. Herkenbaar?
Ja best herkenbaar hoor. Het kan zijn dat hij tussen 1 en 2 slaapjes inzit en dus nog niet echt moe is beide keren dat hij naar bed wordt gebracht. Ook kan het zijn dat hij gewoon even tot rust moet komen voordat hij de slaap kan vatten. Dit wil vooral nog wel eens zo zijn als ze vlak voor ze naar bed gaan nog druk hebben gespeeld. Het belangrijkste is dat hij tot rust komt en dat kan ook met een beetje kletsen hoor!
met 1 jaar zat ik al op 1 slaapje...van 12 tot 14.30 ergens.. misschien is hij daar ook aan toe en is hij gewoon nog niet moe?
Ik zou gewoon naar 1 slaapje gaan.. rond de middag. Dan is ie waarschijnlijk echt moe en slaapt gelijk en ook wat langer. Mijn zoontje van bijna 1 slaapt ook vaak nog maar 1 keer.