Stokke mycarrier

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Dexie, 15 nov 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Dexie

    Dexie Actief lid

    9 nov 2012
    139
    0
    0
    Ik de Stokke mycarrier gekregen maar nu ziet hij er heel ingewikkeld uit. Heeft iemand ervaring met de Stokke en is het veilig voor mij kindje?
     
  2. rijtjes

    rijtjes Niet meer actief

    Het is niet onveilig, maar ook niet ergonomisch. Ik zou hem terug brengen en via bijvoorbeeld babybij.nl een ergonomische kopen. Is beter voor jullie allebei en ik vind mijn tula ook best makkelijk :)
     
  3. Damay77

    Damay77 VIP lid

    18 apr 2010
    13.734
    7.501
    113
    Vrouw
    Hij is veilig, in de zin van: kleine kan er niet uitvalken. Maar ze zijn niet echt gezond voor rug en heupjes. Zou hem wegdoen en een ergonomische kopen.
    Stokke beweerd dat dit ding ergonomisch is maar dat is niet zo.
     
  4. Andrea85

    Andrea85 Fanatiek lid

    18 mrt 2011
    4.859
    1
    0
    Die stokke is volgens mij een stuk beter dan de babybjorn, maar ik vind het nogal een gevaarte... En ik zie ook niet dat de beentjes ondersteund worden tot in de knieholtes, maar iig wel duidelijk meer ondersteuning dan bij de babybjorn. Tja, ik zou zelf voor een mooie doek of drager bij babybij.nl gaan kijken en de Stokke terug brengen...
     
  5. Noeska

    Noeska Fanatiek lid

    22 jan 2007
    1.225
    0
    0
    Ik heb zowel een draagdoek als de mycarrier draagzak. Ik vind de draagdoek persoonlijk veel fijner dan de draagzak, maar mijn man draagt weer liever met de draagzak. Het is heel persoonlijk en het ligt ook een beetje aan je doel. Binnenshuis of voor langere tijd gebruik ik altijd de draagdoek, moet ik even snel een winkel in en is de kinderwagen niet handig, dan gebruik ik de draagzak.
     
  6. misa

    misa Niet meer actief

    Eens. :)
    Hier heel blij met een draagdoek en een bondolino draagzak.
     
  7. Dexie

    Dexie Actief lid

    9 nov 2012
    139
    0
    0
    Bedankt voor de reacties ik denk dat ik hem terug ga brengen en een draagdoek ga aanschaffen.
     
  8. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    26 aug 2012
    13.148
    330
    83
    Vrouw
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    Ik vindt het een super draagzak, eens dat hij niet heel ergonomisch is (wel beter als de baby bjorn) maar hij zit gewoon heerlijk ons hummeltje weegt alweer 8 kg en nog steeds nergens last van met dragen!
     
  9. Duchess

    Duchess VIP lid

    26 jan 2006
    11.503
    3
    38
    Eindhoven
    Maar waarom zou je je kindje in een niet ergonomische drager doen als er veel beter te koop is. :)
    En die dragen ook gewoon hardstikke fijn! (misschien nog wel fijner) ;)
     
  10. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    26 aug 2012
    13.148
    330
    83
    Vrouw
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    Omdat mij op dat moment inderdaad door Prenatal verteld werd dat het een ergonomische draagzak is. Nu blijkt van niet maar ik gebruik m alleen op zondag in het bos 30 minuten en voor die tijd is hij prima in gebruik en ik heb natuurlijk niet alle draagzakken omgehad met een kind van 8 kg erin dus over andere kan ik niet oordelen. Voor mij bevalt de Stokke prima!
     
  11. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    4 jul 2010
    13.212
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Fijn dat je hem terug kan brengen! Hij is opzich niet slecht, al een stuk beter als veel bungels maar het kan echt een stuk beter. Zo is de stalen stang in je rug echt totaal onnodig en lijkt me ook onprettig. En 't is nogal een gedoe je kindje er in te doen of hem om te bouwen van rug naar buik ( En wij wisselen nog al eens af, dochter zit normaal op de rug, weegt 14 kilo is bijna 2 maar als ze heel moe is, of het heel erg druk is ( Bv dierentuin, sinterklaas ) dan doen we ze echt op de buik. Met onze dragers is dat een kwestie van draaien naar je buik en klaar. Daarbij is hij ook gewoon heel erg duur, voor 150 euro kan je een veel betere ergonomische drager kopen zoals manduca, ergo, storche, bondolino, beco, boba.
     
  12. rijtjes

    rijtjes Niet meer actief

    Tula :D

    Verder dus eens met Suusjeuh, hier wisselen we ook af en dat is heel makkelijk. En de printjes zijn ook zooooo leuk! Wij hebben er 1 met uiltjes :)
     

Deel Deze Pagina