Overblijven

Discussie in 'Schoolkinderen en pubers' gestart door dobbel, 9 dec 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Panda81

    Panda81 Fanatiek lid

    13 nov 2008
    3.421
    446
    83
    Limburg
    Hier werd ziekte niet afgeschreven. Heb paar keer in de ochtend moeten afmelden. Die strippen werden niet afgeschreven. Wij kregen na het einde van de kaart een mail met de datums.
     
  2. Youtan

    Youtan VIP lid

    9 jun 2015
    6.495
    4.332
    113
    Vrouw
    Op de basisschool van mijn dochter is er een continue rooster en eten de kindjes in de klas met de mees of juf, daarna gaan ze naar buiten (of met slecht weer binnen) om vrij te spelen onder toezicht van vrijwillige ouders, tantes of oma's etc en daarnaast een aantal leerkrachten. Deze hebben om en om pleinwacht. Geen extra kosten

    Bij mij op de basisschool (speciaal onderwijs) ook continurooster en ook hier eten de kindjes in de klas met hun juf en ondersteuner. En daarna verder met hun dagelijkse routine. Pauze hebben wij niet of nauwelijks, daarentegen wel 'vrij' opneembare uurtjes buiten lestijd.
     
  3. Deliana

    Deliana Niet meer actief

    ...

    Je kan kiezen voor vast (vaste dagen per week) of flexibel overbijven (rittenkaart idee). Bij ziekte betaal je bij de 1 gewoon door, bij de 2e niet.
     

Deel Deze Pagina