De gordijnen dicht overdag maar deze zijn niet helemaal verduisterend. Het haalt het meeste felle licht "weg" maar het is dus niet donker op zijn kamer. S'nachts gaat ook nog het rolgordijn naar beneden en dan is het dus wel echt donker
Eerste maanden gewoon open maar in betweens wel dicht. Nu met negen maanden sochtends nog in betweens dicht en smiddags rolgordijn ook dicht.
iedereen bedankt, ik heb vanmiddag met het middag slaapje de gordijnen dicht gehad en hij pakte gelijk ander half uur. Ik wil het nu alleen nog tussen de middag doen vanwege het dag en nacht ritme. We gaan het aankijken
Altijd de rolluiken af gedaan en nu nog, ook nooit problemen gehad met dag en nachtritme. Slapen ergens anders doet ze ook goed. Thuis hebben we wel een nachtlampje branden zodat ze niet helemaal in het donker ligt.