Beau was 14 maanden toen hij dat goed onder de knie had Luca die begint het nu goed door te krijgen, hij is nu 20 maanden.
Haha mijn dochter doet de deksel eraf en stopt ze er dan in.. Telt dat ook? Ze oefent wel, maar verliest snel haar geduld en doet de deksel eraf
Mijn zoontje kreeg met 10 maanden een vormenstoof en bleek het meteen te snappen. Hij heeft er ook maar amper mee gespeeld, de lol was er zo af.
John is er te gefrustreerd voor, hij zou het opzich wel kunnen als hij het geduld er voor had, net als blokken bouwen
sem vind het nog steeds moeilijk, net als puzzelen. geduld speelt ook zeker een rol hierin maar denk dat ze het ruimtelijk inzicht van mama heeft haha. flink aan het oefenen wel maar de helft van de vormen gaat er gewoon via de deksel in