nou hier zij de CB arts dat wij de katten maar weg moesten doen anders werd ze alergies je wordt er mee geboren het is een kind ik ga der echt niet elke x opnieuw aankleden als er een vuiltje op zit laat der lekker in de zandbak spelen enz ik ga ook echt niet de hele dag met een poetsdoek achter der aan lopen deed mijn moeder ook niet en heb er niks aan over gehouden haha ik ken een meisje dat kindje zat de hele dag in de box omdat ze bang was dat haar zoontje vies werd zelfs op z'n eigen verjaardag werd hij 4x omgekleed en gepoets nadat hij taart had gegeten vindt ik eerlijk gezegt ver gaan
We hebben hier drie katten rond wandelen dus ja elke dag even stofzuigen is wel zo fijn. En handen wassen voordat de kleine opgepakt wordt vind ik ook wel zo fijn. Maar het is niet dat ik helemaal panisch wordt als iets een klein beetje vies is, of laten we het zo zeggen minder schoon. Toen de kraamverzorgster er was werdt elke dag alles hebben gepoetst en het bed elke dag verschoont etc, de vaatdoekjes werden bijna weg gegooid als ze vies waren :-|. Nou ik vind 2 keer in de week bed verschonen vaak genoeg (tenzij ik last heb gehad van extreme melk lekkage wat nog wel eens wil gebeuren ) en vaatdoekjes gaan gewoon om de dag de wasmachine in. Nu mijn meisje spruw heeft natuurlijk wel iets beter op letten en sinds 2 dagen heeft ze heel soms een speentje in en die kook ik wel elke ochtend even uit maar goed zoals ik zei dat is meer omdat ze nu spruw heeft. En als de kleine straks gaat kruipen en daarna lopen ja is het logisch dat ze af en toe een beetje vies wordt, maar daarvoor gaat ze savonds toch lekker in bad . En voor het eten zullen we dr wel leren haar handjes goed te wassen net zoals na het plassen
ik heb zeker verder wel een leven hoor ik zal het wat nader toelichten als je met "extreem"vind mijn dochter is elke dag tussen half 6 en zes uur wakker dus ik doe smorgens lekker rustig aan bakkie koffie haar aankleden en mezelf lekker met de hond lopen vandaar uit lekker naar de winkel lopen en als ik dan terug kom rond een uurtje of 10 dan ga ik aan mijn 'werk' en doe ik elke dag wat extra erbij bv dan onze slaapkamer en dan die van mijn dochter en dan de keuken en elke avond als mijn dochter in bad zit dan doe ik een doek door de wc en over de vloer, en ik heb verder de hele middag de tijd om met mijn dochter wat te doen...
Handjes wassen ben ik wel allert mee (of met een washandje of lekker met de handjes onder de kraan) en mondje. Steven is gelukkig nog maar 2x ziek geweest, en ook weinig verkouden hij gaat ook niet naar een cresh. Voor de rest ben ik normaal, ik heb als ik wegga netjes extra kleren mee, rozijntjes koekjes drinken luiers doekjes enz . Dit vergeet ik ook nooit! Maar Steven mag buiten best wel eens even spelen met water of zand, je zet ze onder de douche en ze zijn weer schoon. Hij gaat wel elke avond onder de douche. Mensen die hun kind laten rondlopen met een snotterbel vind ik rondom vies, dat snap ik ook niet.
Vaatdoeken gaan hier elke dag in de was. En de zandbak sluit ik af met een deksel. Stofzuigen doe ik 2 a 3x per week. Bed elke week verschonen, wc's ook 1 a 2x per week. De rest doe ik gewoon als het nodig is, heb ook geen vast schema. En 2x per week boodschappen doen net als vanmiddag.
ik ben eigenlijk vrij makkelijk, wel houd ik alles netjes schoon thuis hoor. vanmorgen ook bijv. heerlijk weer ik had zelf een t-shirt aan en dat kon makkelijk noa kreeg dus ook een t-shirt aan(wel een dikkere). terwijl we aan het wandelen zijn zie ik een vrouw lopen met een klein kindje met een vrij dikke jas het kindje had zelfs rode wangetjes. en ach als noa een koekje hier thuis op de grond laat vallen dan blazen we hem met z'n tweeen schoon en eet ze hem gewoon op. noa is trouwens nooit ziek.
Het is hier netjes, maar niet extreem. Mijn vriend en ik, houden het iedere dag een beetje bij. We kijken dan wat er moet gebeuren. De ene dag is dat meer dan de andere dag. Vaatdoekjes, gooi ik wel meteen in de was, als ze gebruikt zijn. Handen en gezichtje wassen, doe ik 's ochtends en 's avonds en als het tussendoor nodig moet zijn. Ik doe wel iedere dag schone kleertjes aan en onze zoon gaat om de twee dagen in bad. Als hij straks gaat kruipen, zal ik denk ik iets vaker stofzuigen en dweilen (ivm de kat).
laat zemaar lekker vuil worden bouwen ze weerstand op. kan ze moeilijk heel de dag met een washandje achtervolgen. gewoon zo nu en dan even de handjes afdoen en gecihtje maar vies worden mag ook wel hoor. en tja pierwormen eten is vast in sommige landen een lekkernij . nu speelt ze nog niet zo erg dat ze ok goed vies wordt maar zo ga ik het strakjes doen haha
Ik vind het ook niet erg als Hugo vies wordt... ze moeten toch ook een beetje kunnen spelen en rommelen... als ik er elke keer met doekje achteraan zou lopen zou die gek worden van me en ik van mezelf (ik heb daar trouwens ook niet de puf voor, hoor...!) Misschien ben ik af en toe wel té gemakkelijk, maar Hugo is (uitgezonderd van een paar verkoudheidjes, snottebelle-periodes) NOOIT ziek. Ja, hij heeft 1 keer en midden-ooronsteking gehad, maar dat in bijna 2 jaar tijd vind ik wel meevallen... Maar ik vind eigenlijk poetsen en de manier waarop je met hygiene omgaat wat betreft je kind nog wel een verschil. Ok, als je kindje kruipt dan heeft zuigen en dweilen er nog wel wat mee te maken. Maar hoeveel was er nog ligt, daar heeft je kindje toch geen last van...? Of ligt dit nu aan mij? Gr. Niki
Ze mogen van mij best vuil worden hoor maar de basis moet schoon zijn. We hebben huisdieren dus hier wordt wel elke dag gestofzogen en om de dag gedweild en na een dag vol viezigheid wil ik ze weer schoon in een schoon bed hebben om de volgende dag gewoon weer vies te worden. Omdat ik weet dat het echt vies is zit ik er niet mee als ze binnen dingetjes van de grond eten en knuffellen met dieren ed. mag ook best. Voor het eten ff handen wassen en dan is het wel goed. Zijn hier eigenlijk nooit ziek en als dat al zo is dan komt het omdat ze op de psz iets heeft opgelopen (waterpokken ofzo)
Hier ook totaal geen poetsmiep... Ik zou werkelijk geen seconde meer voor mezelf over hebben als ik me daar druk om zou maken. Met 2 kleine kindjes ben ik eerlijk gezegd al blij als het me verder lukt om op een dag te wassen, boodschappen doen en koken. Als ik sommigen van jullie zo hoor ben ik soms wel jaloers... Maar ik vind het op momenten als nu (als het kleine spul eindelijk allebei even op bed ligt) gewoon veel te lekker om even te lezen, achter de computer te kruipen of iets anders leuks te doen! En aan een schoon huis beleef ik dan wel plezier, maar het schoonmaken zelf vind ik geen leuke klus. Dus het heeft hier geen topprioriteit. En de kindjes zijn zeker niet overdreven vaak verkouden enzo. Gelukkig maar!
Haha, ben ik dan zo'n ransbak? Doekjes heb ik niet, ik gebruik van die wegwerpdoekjes. Ik probeer wel elke dag even een doekje over de tafel heen te halen. Stofzuigen, over het algemeen ook wel iedere dag, maar het komt ook wel eens voor, dat ik een dagje oversla. Gewoon geen zin of tijd. (heb wel 3 katten) De was? Zodra ik merk dat er bijna geen schone sokken meer zijn, dan ga ik de was doen en ja pluk ze dan vaak van de waslijn (scheelt weer opvouwen) Dweilen doe ik eens in de week. Ramen lappen? Pff woon hier al 4 jaar, denk dat de keren op 2 handen te tellen zijn. Sinds dat ik thuis zit, was ik wel iedere dag af. Voorheen, waste ik pas af als we erachter kwamen dat we geen schone borden meer hadden. Ben ook niet zo'n assepoester. Ben eigenlijk ook nooit ziek. (mijn moeder is precies hetzelfde, alleen wast zij iedere dag 3 wasjes weg, 5 kids hé?)
Tja, wij zijn niet steriel maar wel schoon. Spenen kook ik elke dag uit. Speelgoed was ik 1 x per maand, tenzij eerder nodig. Flessen gaan in de vaatwasser. Om de dag stofzuigen we (wij werken allebei, ik 3 dgn, mijn man 5). Dweilen 1x per week. Toilet om de dag. Verder een schoon aanrecht en vaatdoekjes elke dag in de was. Ik was 2 x per week alles weg en hang het (meestal) buiten te drogen en probeer het dan ook gelijk de kasten weer in te krijgen...al ligt er nu een berg waar je U tegen zegt! Verder is er zoiets als "morgen is er weer een dag"!
ik heb zo'n hekel aan schoonmaken dat ik een hulp heb om 1 x per week de grote dingen in huis te komen doen. Nee flauw, ik kan dat met mijn rug ook niet, heb dan meteen veel pijn. En dit is voor ons een ideale oplossing. Zo blijven badkamer, keuken, toilet, vloeren e.d. regelmatgig grondig aangepakt. Zelf haal ik nog wel een doekje over het een en ander als het nodig is. Maar ik ben de 2 dagen dat ik normaal thuis ben ook echt gewoon veel bezig met mijn kids, boodschappen doen en dergelijke en na mijn werk heb ik zelden nog zin in schoonmaken. de strijk oke, maar verder.. en nu is het helemaal lekker dat onze hulp komt, want sinds 2 weken heb ik bedrust voorgeschreven gekregen en dan is het toch wel lekker als een behoorlijk deel van het huishouden gewoon doorgaat. Mijn man heeft het momenteel druk genoeg met mij verzorgen, ons kleine mannetje verzorgen, zijn werk etc om ook het huis nog te moeten poetsen.
Steriel niet... schoon wel. Elke dag stofzuig ik en dweil ik. Ook stof ik elke dag beneden even af. Wc doe ik trouwens ook elke dag (kleine moeite) Badkamer 1 keer in de week ofzo. Verder het hele huis stofzuigen en poetsen doen we samen. 1 keer per 2 weken ongeveer. Kasten uitruimen en poesten doe ik eigelijk nooit Maar het is ook niet vies. Koelkast ook niet zo vaak, maar die wordt ook niet snel vies. Bed verschonen doe ik 1 keer per week ongeveer. Elke dag was ik wel denk ik. Ik hang het op en als het droog is vouw ik het meteen op. We hebben 3 langharige katten, dus daarom vrij veel stofzuigen en dweilen. Nu hebben ze een aparte kattenkamer en daar staan de bakken en eten in. Nathan is tot nu toe niet ziek geweest. Met dit weer zit hij in een tshirtje met blote voetjes. Net als papa en mama
Absoluut geen poetsmuts! Het enige wat ik elke dag doe is stofzuigen. Dweilen....eens per week, doekjes vergeet ik wel eens in de was te doen, Merel mag overal spelen als ze dat wil. En ze heeft 1 keer een buikvirus gehad en verder niet.
Jaaaaaa hier een poetsmuts ! Ik doe elke dag stofzuigen, dweilen, badkamer, wc en alles afstoffen. Bed 2 keer per week. Wassen doe ik dagelijks. Me dochtertje vind alles leuk, en helpt op haar manier. In de middag na dr slaapje gaan we altijd wat leuks doen, kinderboerderij, speeltuin, ballenbak noem maar op. Ze is nooit ziek !
Ik kan me het meest vinden in bovenstaand stukje mijn schoonouders roepen BAH bij elk ding wat dano in zijn mond stopt. ik let alleen op dat ie er niet in kan stikken. Dano duimt dus als ik zijn handen schoon wil houden dan kan ik beter achter hem aan rennen met een doekie. om de zoveel meter kruipen gaat zijn duim in zijn mond.... Dano is maar 1x echt ziek geweest dat was toen zowat heel nederland buikgriep had, toen hadden wij het ook allemaal. Verder is hij 2x verkouden geweest en verder niet. Ik ben van mening dat TE schoon ook bestaat. elke bacterie waar ze mee in aanraking komen krijgen ze afweerstoffen voor. Ook denk ik als wij onze smetvrees op het kind gaan botvieren dat je zo'n angstig schrikkerig kind krijgt. (misschien wel een hersenspinsel van mij) Wij hebben 3 katten en ik stofzuig hier om de dag. dweilen 1x in de 2 a 3 dagen. afstoffen 1x per week, en de was tsja ale: omkleden van Dano doe ik sochtends, en overdag wordt het vies nouja savonds weer een schone pyjama aan. als het overdag heel erg nat is ofzo dan wissel ik weleens van kleding. maar dat is meer om smet te voorkomen Ik heb trouwens een tijd geleden een docu gezien van een jongetje wat bang was voor nat eten, dit bleek te komen doordat zijn moeder elke druppel drinken of vloeibaar eten van zijn kind veegde toen het er net op kwam. Nee hoor ik geniet als mijn kind lekker vies is. Mijn huis is niet vies, maar je kan niet van de grond eten Dano gaat elke avond lekker in bad of onder de douche. Ik wil hem wel schoon hebben als hij naar bed gaat.
hier is kamer van de meiden en huiskamer opgeruimd. verder vind ik schoonmaken zonde van mijn tijd ik heb er een hekel aan. Soms wil ik wel wat meer poetsmiep zijn. Was, toevallig vandaag gedaan. moet nog wel een heleboel opvouwen. Ramenlapen, hoe doe je dat? en mijn kledingkast. Ik kan nooit wat vinden. keuken ruim ik nooit op na het koken, altijd de volgende dag. Kunnen die poetsmiepen niet af en toe bij mij langskomen?