Mijn kinderen gaan met hun oma en opa naar de dierentuin met 4 kleinkinderen op de achterbank. maar er zijn 3 gordels. Wij vinden dit dus niet prettig dat 1 kind van ons nu niet in de gordel zit, Overdrijf ik? Het is zeker een 2 uur rijden en dus niet een 10 min, IK heb geen zin in ruzies hier over, maar straks gebeurd er wat
Dat zou ik ook niet waarderen. Ze kunnen met 2 auto's gaan (desnoods die van jullie als tweede) of met de trein. Er zal ook meer dan 1 kind niet in de gordels zitten, want met 3 in de gordel zitten ze zo verdeeld over de achterbank dat er geen vierde meer bij past.
Nee, mijn dochter zou absoluut niet meemogen! En daar heb ik wel ruzie voor over. Zo mag mijn dochter ook niet zonder stoeltje mee of op een 'gewone' ophoger. Niets ervan, ik ben veeeeeel te zuinig op haar
Nee je overdrijft niet. Je gaat een kind niet 2 uur lang los vervoeren. Dan gaan ze maar met de trein.
Nee, je overdrijft niet. Maar het feit dat ze daar over na denken zou mij al een ruzie waard zijn hoor, zijn ze helemaal gek geworden?
Ik heb zelf geen auto, en t komt dus wel eens voor dat we na een feestje door een familielid worden thuis gebracht die niet standaard auto stoeltjes in de auto heeft liggen. Maar wel altijd in de gordel, en alleen voor korte afstanden! 2 uur zou mij echt te ver zijn om zonder geschikte stoeltjes te doen, laat staan zonder gordel.
Niet verzekerd, strafbaar, noem maar op. Dan gaan ze zelf maar los in de auto en zetten ze een kind voorin.
Ik denk dat je het rustig aan opa en oma kunt vertellen dat je het liever niet wilt. Toen ik jong was, en dat is echt geen eeuwen geleden, mochten wij prima met 2 in 1 gordel, autostoeltjes hadden we echt niet. Mijn ouders zijn erg voorzichtig met onze kinderen, maar ik merk gewoon dat zij anders opgegroeid zijn, want voor langere afstanden geef ik wel de verhoger mee, en als ze onder de 15 kilo zijn zeker een autostoeltje, maar dat vinden ze soms ook een beetje overdreven, want 'ze kunnen toch in de gordel'.
dat je het überhaupt overweegt om het maar te laten gaan om geen ruzie te krijgen ... Maar goed, als het jouw ouders zijn: vertel jij het ze. Zijn het je schoonouders: laat het je man maar zeggen (dat scheelt vaak al de helft in irritaties) Want als ik het zo lees vinden jullie het allebei geen goed idee. En de dooddoener (die je waarschijnlijk krijgt): maar we rijden echt héél voorzichtig hoor! Eh ... een ander kan óók niet opletten en je (schoon)ouders aanrijden. Ik geloof eigenlijk dat ik dan nog eerder zou voorstellen om met z'n allen naar de dierentuin te gaan. Kan iedereen netjes in een zitje (eventueel gedeelte bij opa en oma in de auto).
Nee. Hier zouden ze dan niet mee mogen, of met 2 auto's gaan. Zelf meegaan bv zo zou ik het denk ik ook brengen: joh ik vind het geen prettig idee dat er een kind zonder gordel zit. Is het een idee om samen te gaan zodat iedereen een plek heeft. Als ze dat niet willen, zou ik dochter niet laten gaan.
Ruzie hoeft er idd echt niet van te komen. Wij moeten er niet aan denken ze zonder autostoel in de auto te vervoeren, maar vroeger was het gewoon echt heel erg anders. Kinderen gingen los mee op de achterbank, in de kattenbak enz. Hoe ze dat ooit veilig hebben gevonden geen idee, maar zo ging het gewoon vaak. Ik zou dus dustig uitleggen dat ze hu echt op zijn minst in de gordel moet en anders niet mee mag.