Zaterdag, precies 15 weken zwanger, de geslachtsbepaling gehad. Toen ze keek zei ik "een jongen of niet??" De echoscopiste zei "nee nee, kijk maar, drie streepjes dus een meid". Ik durf nog niet 100% roze te gaan kopen, en wil voor de zekerheid wachten tot de 20 weken echo op 6 mei, ☺️ Zal een fotone bijvoegen.. Zijn jullie overtuigd van een meid? Een jongen had er heel anders uitgezien bij 15 weken, toch?
Sorry, maar bij ons zag de echo er ook ongeveer zo uit bij 16 weken en toen werd ons ook verteld dat het 100% zeker weten een meisje zou worden. Bij 20 weken bleek er toch écht een piemeltje aan ons 'meisje' te hangen en inmiddels hebben we een gezonde jongen van 19 maanden rondlopen! Dus eerlijk gezegd zou ik het niet vertrouwen
Nou... Ik heb dus ook echt twijfels! Mijn dochter had de streepjes echt recht en duidelijk naast elkaar staan
Oef moeilijk te zeggen. Maar mijn echo zag er anders uit! Bij mij was er een soort v te zien en duidelijje strepen. Misschien toch maar eve afwachten met roze inslaan!😊
Jaa haha. Ik ga mijn dochter haar echo foto nog ff erbij zoeken (ook in 15e week) maar meen me te herinneren dat ie er toch echt anders uitzag. En ik was en ben nog steeds niet overtuigd dat dit een meisje is... 😂
Hmm, bewegend beeld is altijd anders, maar zo zag mijn echo er bij een eerdere zwangerschap met 14.3 week ook uit en dat is toch echt inmiddels een kerngezond jongetje. Bij mij werd toen ook jongen gezegd overigens. 15 week is gewoon nog net wat vroeg. Zou dus nog even afwachten.
Mijn dochter haar echo was met 15+6 en indd drie witte streepjes naast elkaar. Heb net heel vaak de echo beelden ff bekeken waar ze tussen de beentjes spiekt en denk heel vaak: jaaa echt een piemeltje! En dan zet ze hem weer stil op een bepaald ogenblik en dan lijkt het weer een meisje. Ik heb er printscreens van gemaakt.. en daar lijkt t wel weer een meid, Wordt toch echt tot de 20 weken echo wachten denk ik
Ik neig wel naar een meisje hoor, maar op deze termijn kan het geslacht nog best op elkaar lijken. Ik zou zeggen 65% meisje. Maar het zou me dus niet verbazen als het straks een jochie blijkt te zijn. Soms wat ' tricky' een geslachtsbepaling op deze termijn. Ze kijken vaak van verschillende kanten en als de echoscopist 100% zeker is van een meisje, zou ik daar eerst vanuit gaan. Gewoon nog wel even wachten met shoppen.
Heb afgelopen zaterdag mijn echo gehad en was ik 14w6d, maar op onze foto's is er een duidelijk piemeltje te zien. Daar was echt geen twijfel over mogelijk.
Bij mijn zoontje met 16+6 ook overduidelijk een piemeltje hoor... Het zal dan toch echt een meid zijn 😄
Bij mijn dochter zag het er echt anders uit met 16 weken... Ik zou idd nog even wachten met roze shoppen. Het kan natuurlijk best een meid zijn, maar overduidelijk zou ik niet zeggen!
Ik heb met 14+3 een geslachtsbepalende echo laten maken.. er zat heel duidelijk iets tussen de beentjes en zag er heel anders uit dan de foto die ik zie van jullie wondertje. Heeft ze ook via de zijkant gekeken en daar foto's van? Bij ons namelijk wel en dan heb je toch een dubbele bevestiging!