Ik wilde nu brintapap door haar flesje doen maar er staat op vanaf 1 jaar ze is nu 8,5 maand kan ik toch wel geven of niet? Ze eet ook al een tijdje brood nu. Alvast bedankt voor de reactie!!!
ze zeggen dat dat nog te zwaar is, daarom doe ik het niet. maar inderdaad, gewoon op je gevoel afgaan.
als er staat een jaar, zou ik het met 11 maanden misschien wel doen, maar 8,5 maand nog niet. Het schijnt inderdaad nog te zwaar te zijn. En over op het gevoel afgaan: Ik denk dat je bij de verzorging van een baby ook altijd je verstand wel een beetje moet gebruiken het wordt hier nu wel heel gemakkelijk gezegd!
Waarom doe je geen rijstebloem (of rijstepap; hoe heet dat?)erdoorheen? Mag wel als ze jonger zijn. Zou t nu echt nog niet doen; is echt te zwaar voor zo'n maagje.
net even aan moeders gevraagt wat we nou gebruikten wist niet meer haha dacht brinta, maat is molenaars kinderpap nu geen idee meer wat het is eigenlijk erg he ze hebben inderdaad van alles voor die kleintjes wat al wel mag en ook je verstand gebruiken is altijd belangrijk ja, maar snapt iedereen wel denk ik
Dat zal best maar je kunt niet zien welke invloed het heeft op de niertjes van je kindje! Niet alle negatieve gevolgen zijn direct zichtbaar! Ik vind het niet verstandig van je... er is genoeg op de markt voor kindjes van 8 maanden
Waarom vraag je hier om advies en doe je precies het tegenovergestelde van wat (bijna) iedereen je adviseert?!?
huh.... ten eerste vraag ik inderdaad advies, dus ik hoef natuurlijk niet te doen wat jullie zeggen he, ben blij met alle reacties. Nou en ik weet niet wat er dan zooo erg aan is eigenlijk... ik lees pas vandaag weer op het forum want ik zit niet elke dag achter de computer en ik heb geen tijd meer gehad om te kijken, want ik kreeg niet meteen reacties. niet dat dat moet voordat ik weer iets verkeerds zeg! Touwens ik hoef mij niet te verantwoorden ik vroeg alleen om advies!! Maar@ zwaantje wat is er dan zo verkeerd aan ik weet het echt niet...
Zout (en dat zit bijna overal in maar in kindervoeding in aangepaste hoeveelheid) kan een negatieve invloed hebben op de ontwikkeling van de nieren. De nieren zijn essentiële organen (zoals je indertijd wel begrepen met de donornier bij BNN, denk ik..) Nieren zorgen voor de verwerking van afvalstoffen door een te grote hoeveelheid zout, werken de nieren niet meer goed en vergift het lichaam zichzelf. Dit is natuurlijk niet direct aan de hand maar hele kleine niertjes zijn erg gevoelig en die moeten nog een heel leven mee. Zout wordt om die reden echt af geraden tot 12 maanden en ook na die tijd is spaarzaam met zout omgaan heel verstandig (ook trouwens als je volwassen bent). Weet je nog toen je zwanger was dat je ook op moest letten met zout? Zwangeren kunnen er vocht door vasthouden en een verhoogde bloeddruk van krijgen. Zout helemaal vermijden lukt niet, een heleboel voedingstoffen bevatten van nature natrium (zout) en dat is ook niet erg maar je moet er wel op letten. Om die reden is het verstandiger om je kindje tot 12 maanden geen geprepareerde voeding voor volwassenen te geven (zoals Brinta). Het zal allemaal wel loslopen hoor. Zo snel breng je geen schade aan maar mijn advies zou zijn om toch de Brinta even te laten staan en pap te kopen geschikt voor 8 maanden.
Dank je hier heb ik iets aan he, ik voel me nu echt schuldig he dat ik dat heb gegeven!!! Dacht dat het geen kwaad kon, ga andere kopen in de winkel en bedankt voor je uitleg
Graag gedaan maar maak je niet druk.. Het kan echt geen kwaad een paar dagen! Niet schuldig voelen, je hebt toch het beste voor met je kindje?
He.. ik heb dus nu de bambix vanaf 6 maanden gekocht, 8 maanden was er niet meer. Ja ik weet dat ik me niet schuldig hoef te voelen maar als het om je kindje gaat gaat dat allemaal vanzelf he, niet?! Doe nooit iets zomaar en nu wel gedaan en meteen verkeerd...snik snik.. ach ja nu gheeft ze de juiste!!!!