Beide bevallingen niet overgegeven. Laatste ook nog tussendoor een boterham gegeten en water gedronken.
ik heb tijdens mijn bevalling overgegeven en in mijn zwangerschap niet 1 keer het heeft denk ik te maken met de pijn
Beide keren niet overgegeven tijdens de zwangerschap, ook niet tijdens de bevalling. maar ook helemaal niks gegeten of gedronken. Bevalling van mn dochter duurde 19 uur en heb niet eens een slok water gedronken.
ik heb heel erg moeten overgeven tijdens de bevalling.. tijdens de zwangerschap niet, maar 2 keer ofzo.. ik had ook helemaal niks gegeten (kon ik niet).. en ik spuugde telkens gal.. ieuwlll!!!
Ik heb tijdens de bevalling niet overgegeven. Wel voelde ik een enorme druk tegen mijn maag tijdens te weeen maar niet overgegeven. Ik vind het ook echt vies maar tijdens de bevalling heb ik er echt niet bij stilgestaan
Bij mijn eerste zwangerschap heb ik steeds overgegeven en bij de bevalling ook. Bij mijn afgelopen zwangerschap heb ik niet overgegeven en bij de bevalling ook niet.
Hier niet overgegeven, tijdens de zwangerschappen paar keer klein beetje, maar kan het ook heel goed binnen houden. Tijdens de bevallingen ben ik wel erg misselijk vanaf 5 cm vooral, maar had niet gegeten tijdens de bevallingen alleen wat water gedronken dat is er allemaal in gebleven.. sta wel bij diverse foto's met een kotsbakje erop had wel het gevoel te moeten overgeven maar ging niet zonder eten in mijn maag gelukkig Tsja tijdens een bevalling wilt je lichaam er soms van alles uit werken zo ga ik compleet aan de schijt juist schijnt bevoorderlijk te zijn voor de ontsluiting
Bij mijn eerste heb ik overgegeven. Had alleen 'smorgens gegeten (was inleiding) en verder niet meer alleen gedronken. Elke keer op de top van de weeën werd ik kotsberoerd tot het er uiteindelijk dus uitkwam. Helaas over mijn man heen, was gelukkig alleen maar water. Bij mijn tweede weer heel beroerd geweest, maar niet overgegeven. Voor de zekerheid had mijn man nu een schoon shirt bij zich, haha. Ben wel bij beide zwangerschappen heel misselijk geweest, maar heb toen nooit gespuugd.
jep bij de eerste.. vind het nog steeds zonde van de muffin. Wel van geleerd voor de tweede keer, niet vlak van te voren nog wat eten wat zo zwaar op de maag ligt.
bij mij is het dus tegenovergesteld. Ik heb tijdens de lichtere weeen flink gegeten en met flink bedoel ik abnormaal veel, heb nl erge honger begin van de bevalling. Zuster zei nog, mevrouw eet u niet te veel, straks moet u overgeven als de weeen erger worden, maar daar heb ik dus gek genoeg geen last van.
2x net voordat ik 10 cm had werd ik zo misselijk dat ik moest spugen daarbij trilde ook heel me lichaam. ook tijdens de zwangerschap veel moeten spugen
Hier niets gegeten tijdens de bevalling maar bij de eerste wel overgegeven. Mijn moeder vertelde mij toen dat je dit bij 2 en bij 8 cm ontsluiting kan hebben, die heeft meteen de vk gebeld en die kon inderdaad mijn mannetje bijna aanpakken! Zal wel een bakerpraatje zijn maar bij mij klopte het!
Ik heb bij beide zwangerschappen eigenlijk nooit overgegeven of misselijk geweest. Wel heb ik bij beide bevallingen een aantal keren overgegeven. Ik dank dat het komt omdat je lijf zich leeg wil maken, je poept en plast voorafgaand en tijdens de onstluitingsfase ook (nogal wat) Ik reageerde bij de oudste ook heel heftig op het toucheren door de VK.
Ik heb bij allebei bevalling toen ik 10 cm ontsluiting had veel overgegeven, bij de 2e bevalling wist ik dat ik 10 cm ontsluiting had omdat ik regelmatig deed overgeven de gynecoloog ging kijken en ik had gelijk.
volgens de vk hoort overgeven va 6 cm intsluiting omdat je lichaam zich opmaakt voor het baren.. en daarbij geen andere taken kan hebben zoals verteren. eerste zwangerschappen niet gespuugd tot aan de bevalling was wel ff naar maar voelde me daarna echt top
Beide bevallingen waaren m.b.v. een inleiding. Bij de eerste had ik 's morgens nog braaf gegeten, dat hadden ze ook gezegt omdat het wel eens lang kan duren. Ik heb het geweten, toen de vliezen waren gebroken heb ik alles er direct uitgegooit omdat ik in een weeënstorm terecht kwam. Mijn man moest buiten de verloskamer zijn eten gaan eten omdat ik al van de geur moest overgeven. Heb ook lang geen bami met saté kunnen ruiken. Hij heeft er niet van kunnen genieten want 10 min later had k al volledige ontsluiting en hem terug geschreeuwt. Bij de tweede dus niets gegeten en ook nergens last van gehad. Ook de hele dag weinig gedronken. Groetjes, Krissa
Zo heb ik heeel lang geen boerenkool kunnen eten.... Vanavond eten we dat voor het laatst tijdens deze zwangerschap, heb ik besloten. Vanaf nu eet ik kleinere hoeveelheden....