@burningkarma oke, dan zal het wel normaal zijn, het blijft allemaal n beetje onwennig zo'n eerste zwangerschap We gaan zo'n beetje gelijk op zie ik, ik ben nu 6 wk en 3 dagen
Vanmorgen bij de ha geweest, ik moet wel onder controle blijven bij mijn gyneacoloog ipv de verloskundige door de reuma. Omdat de groei van het kindje extra in de gaten moet worden gehouden, dus ik krijg deze week de oproep om langs te komen, ben zo benieuwd! hopelijk krijg ik dan ook snel een echo
Ik heb dit ook gehad de eerste weken in mijn zwangerschap. Het kan de groei van je baarmoeder/banden zijn. En van de huisarts heb je geen doorverwijzing nodig voor de vk. Die kun je zelf bellen.
iemand nog een positiejeans nodig ?? donkerblauw?? maat 52/54 heb m ook nog een maat groter heb m niet meer nodig.. en hij ziet er nog super uit pb me dan
@Dronty ik weet dat ik zelf de vk kan bellen, maar in mijn geval zit t net wat anders ivm reuma, ik moet dus direct onder controle bij mn gyneacoloog blijven en dat moest ik dus even zeker weten, door de reuma en medicatie gebruik kan het namelijk zijn dat het kindje minder snel groeit en evt. andere complicaties dus wel belangrijk om gelijk op de juiste plek onder controle te zijn, en dat wist mn HA dan weer
@ ptries: ik had dit ook inderdaad in het begin van mijn zwangerschap. Oh wat was ik bang dat het mis ging. Maar komt inderdaad omdat de boel aan het oprekken is daarbinnen. Wel goed dat ze je extra onder controle gaan houden. Extra controle is altijd goed toch? Ik hoop voor je dat je snel je eerste echo krijgt! @ burningkarma: leuk is dat toch zo'n trotse schoonmoeder. Mijn schoonmoeder was ook zo blij toen ze hoorde dat we zwanger waren. Ze wou het het allerliefste tegen iedereen vertellen, maar ze heeft netjes haar mond kunnen houden tot de 12 weken echo. haha @ annabel: nog wel een leuke verjaardag gehad? Ik kan me zo voorstellen dat je helemaal niet op die vraag zitten wachten of de beeb er nog niet is. Het is vast wel goed bedoelt, maar ja ze kunnen zo ook wel zien dat hij er nog niet is. Veel succes met de laatste loodjes. Dat je maar een voorspoedige bevalling mag hebben. Bah ik heb sinds van de week steeds dat mijn rechterarm slaapt en tintelt. "s nachts doet hij zelfs gewoon zo'n pijn dat ik er wakker van word. Volgens de vk komt dat door vocht wat ik vasthoud. Ja daar kunnen mijn enkels ook wel over meepraten. Nog meer dames die er last van hebben dat ze vocht vast houden? Fijne avond allemaal!
Hier een tintelend bovenbeen als ik op m'n rug lig. Doet enorm pijn als ik ervan wakker word. Verloskundige heeft geen idee...
Jollietje@ Ik heb bij de zwangerschap van L&T ook heel veel vocht vast gehouden. Ze zeggen wel eens wat extra water drinken, maar hier werkte dat niet. Zodra ik zat dan deed ik mijn benen omhoog en ook s'nachts zodat niet al het vocht naar mijn enkels ging.
Gisteren middag was de kuur voor de blaasontsteking klaar. Dus vanochtend maar mijn urine weg gebracht om te kijken of de kuur zijn werk heeft gedaan. Vanmiddag kan ik bellen voor de uitslag daarvan. De uitslag van de kweek was ook binnen en ze hebben geen streptokokken gevonden. Echt een hele opluchting. Vanochtend ook de zwangerbox van de Etos opgehaald.
@jollietje: ja de verjaardag was gelukkig wel gezellig, de vraag is in vast en zeker goed bedoeld maarja het antwoord is nogal duidelijk natuurlijk. Gisteren weer controle gehad bij de VK, onze kleine meid heeft in ieder geval besloten om toch weer in te dalen. Tja en verder is het maar weer wachten he. Mijn verloskundige vond het in ieder geval ook wel een goede week om te bevallen haha, nou ik ook!
[FONT="]@Annabel: kan me voorstellen dat je heel benieuwd ben. Begin dat nu ook steeds meer te krijgen wordt steeds nieuwsgieriger naar ons mannetje.[/FONT] [FONT="]@ptries: dat heb ik in het begin ook erg gehad het gevoel dat mn menstruatie zou beginnen, ik liep me de benen onder het lijf vandaan naar de wc, elke keer in angst dat ik toch ongesteld geworden was. Het schijnt je baarmoeder te zijn die keihard aan het werk is, dat is wat mij verteld werd. [/FONT] [FONT="]@burningkarma: 6 april, mn verjaardag, is mn laatste werkdag, en dan ga ik met verlof. Eerst 2 weken vakantie vooraf, dan mn verlof, en aan het eind van mn verlof ook nog 2 weken vakantie [/FONT] [FONT="]@jollietje: wat vervelend zeg, dat met je arm de enige plaats waar ik vocht vasthoud is in mn kuiten, en voor de rest mag ik tot nu toe niet klagen. [/FONT] [FONT="]@Dronty: Gelukkig zeg, dat er geen sporen van streptokokken gevonden zijn. Hoe was de uitslag van je blaasontsteking? Heb jij nu al de zwangerbox van Etos? Ik had de bekende dozen aangevraagd in het begin van mn zwangerschap, maar nog steeds niet gehoord. Dus ik heb ze afgelopen weekend nog maar een keer aangevraagd ben benieuwd [/FONT] [FONT="]@hier: ik mag me morgen weer melden bij de gynaecoloog. Ben benieuwd wat hij van de groeiecho vind en wat hij daarover te vertellen heeft.[/FONT] [FONT="]Nou, ik had vandaag ook weer wat hoor auto moest voor de APK, nou da's de laatste keer bij de Kwik SHIT geweest... 't is maar goed dat ik niet helemaal gek ben. Eerst werd hij afgekeurd op een wiellager rechts achter a 250,00, de remmen voor a 325,00 en 2 banden. Dus ik zeg tegen die man, dat is wel raar... remmen zijn vorig jaar vervangen en wat betreft de banden, was me bij de bandencentrale gezegd dat die voorlopig nog wel mee konden. Jaaaaa zegt die man... de banden is een advies... hmmz ok... En de remmen... daar ging hij nog ff naar kijken. Belt hij nog geen half uur later terug... zat er een remblokje vast ofzo, en dat was verholpen... Duhhh... als ik niets had gezegd, had ik mezelf dus minimaal die 325,00 door de neus laten boren. Enfin... a.s. zaterdag kunnen we het wiellager laten vervangen bij "ons" mannetje, en dit gaat 80,00 kosten... dus al met al mezelf vandaag 495,00 bespaard... Ik mag dan wel zwanger zijn, maar ben zeker geen dom blondje pfff kan me er nog boos over maken [/FONT]
@Annabel hopelijk zet ze gauw door @Dronty en wat was de uitslag? @Djinty2011 wat goed van je! echt belachelijk zeg... kan me voorstellen dat je daar boos om kan worden!
Djinti & Ptries@ Mijn urine was helemaal schoon, dus de kuur heeft zijn werk gedaan. Gisteren ook maar cranberry sap gehaald. Djinti@ Ja ik mocht de etos zwanger box al ophalen. Wat raar dat je nog niets hebt gehoord want meestal zo rond de 14 a 16 weken krijg je via je mail de ophaalbon toegezonden. Jeetje wat een stelletje oplichters zeg! Ik ben blij dat mijn mannetje zelf heel handig is ( heeft zijn papieren voor eerste automonteur) dus die doet altijd de reparaties aan de auto's. Scheelt je een hoop geld.
@Djinti2011: Ik kan je vertellen die nieuwschierigheid wordt steeds erger als de uitgerekende datum dichterbij komt. Maar jeetje van zo'n APK zou ik ook boos worden ja! Succes vandaag bij de gynaecoloog. @Ptries: Ja ik hoop ook dat het snel doorzet, pfff wachten duurt heel lang geloof me haha @Dronty: Wat fijn dat je urine goed was, dat is weer een opluchting kan ik me zo voorstellen. @hier: Weer een rustig dagje in het vooruitzicht, vanmiddag nog even naar de prenatal, mijn moeder wil nog wat dingen halen voor als haar kleindochter bij haar komt logeren. En verder gewoon rustig aan doen.
Annabel@ Veel plezier met winkelen bij de prenatal. Hopelijk word jullie kindje snel geboren. Hier@ Ik heb een werkhuisje en vandaag daar verteld dat ik zwanger ben. Ze was helemaal enthousiast en vertelde dat zij ook zwanger is. Ze is een paar dagen na mij uitgerekend. Echt leuk! Ik vroeg me af wanneer voelde jullie het kindje voor het eerst bewegen? Bij de vorige zwangerschap was ik een stuk slanker dus weet niet of dit invloed heeft met wanneer het kindje voelen.
Vandaag bericht gekregen ik kan 17 april terecht bij mijn gyn. voor controle en een echo, jee wat duurt dat nog lang... had stiekem gehoopt op deze wk nog of anders echt wel begin volgende week... ben 6 wk en 4 dagen, maar ben zo nieuwsgierig! 'zucht' nog even geduld hebben dus fijne dag allemaal, ik heb straks nog een latedienst dus ik ga nog even lekker in het zonnetje relaxen
Ptries@ voor je gevoel duurt het lang dan he? Ik heb dinsdag de eerste controle en misschien het hartje horen. 5 weken terug de termijn echo gehad, maar wat lijken die 5 weken lang te duren.
@Dronty: fijn dat je urine schoon was! Hou het wel in de gaten, want ik heb gehoord, dat als je tijdens je zwangerschap eenmaal een blaasontsteking hebt (gehad) je er altijd gevoelig voor blijft. Wat grappig zeg, tegelijk zwanger met de dame van je werkhuisje. Ik heb dat met m'n schoonzusje. Alleen is het voor ons de eerste en voor m'n schoonzusje de 7e (ja jullie lezen het goed). @Ptries: Kan me voorstellen dat het lang duurt voor je, maar let maar op, voor je het weet is het 17 april! @Hier: Vandaag bij de gynaecoloog geweest. Zoals het er nu naar uit ziet zijn we binnen nu en 6 weken!!! papa en mama... De kleine loopt flink voor, dus wordt ik, zoals ik al wel verwacht had, eerder ingeleid. Voor de rest alles super. Bloeduitslagen zijn goed, m'n bloeddruk was super. En sta nu onder 2-wekelijkse controle. Het begint nu echt op te schieten!