@ allemaal Mijn ouders wonen in alkmaar is zo'n 160 km rijden. Aan de ene kant vind ik het erg lief van haar maar aan de andere kant heb ik er geen zin. Ik zou onze dochter daar vrijdag brengen voor een weekend logeren en dan zondag zouden hun haar weer terug brengen want een kind van 2 kan je niet gebruiken tijdens het plaatsen. Hij word niet kant en klaar geleverd de dakkapel ze bouwen hem op en wel in 1 dag omdat wij al veel voorwerk hebben gedaan. De suikertest ik heb 5 sept een dagcurve zelf gedaan omdat de gyn toen dat het beste vond en de uitslag was goed maar volgens mijn eigen gyn is die niet zo betrouwbaar als de "stresstest" de suikerborrel. Ons kindje ligt 1 kilo voor op gewicht volgens de schatting woog het nu 3285 gram.(dus ben stiekem blij met mijn ks hahahah). Ze willen daarom de zekerheid dat het geen suiker is. Mijn bloeddruk was weer eens laag 100/ 65 maar heb er gelukkig geen last van. Mijn Hb wordt nu ook geprikt omdat deze vorige keer op het randje zat en daar komen ze nu na een maand mee. Tja een echte Kl*te dag dus. @ Beertje Thanx voor de knuffels..... xxxx
Stom eigenlijk dat ieder ziekenhuis daar weer anders mee omgaat. Vanwege mijn hoge gewicht krijg ik standaard 2x een glucose test. Dus met zo'n drankje. Rond 25 weken en daarna rond 33 weken nog een keer. Ook krijg ik extra groeiecho's. (krijg iedere controle een echo omdat de navelstreng maar 2 vaten heeft) @Noensje: ken het gevoel. Sterkte. HOpelijk voel je je snel weer wat beter.
Hoi hoi allemaal, Jeetje, wat is er weer veel getypt vandaag zeg. @Heppiedepeppie: jammer dat je zo'n last heb gehad van harde buiken in Scheveningen. Desondanks hoop ik dat je toch wel een beetje genoten hebt? @dovemeisje: erg vervelend al die goedbedoelde adviezen... Ik ben nog geeneens zover als jij, maar heb er nu ook al last van. Ik reageer ook meestal zo van "zal er eens over nadenken", maar in je achterhoofd denk je "laat me met rust, ik zie het allemaal wel"... Hier verder een rustige dag op m'n werk, heb heel relaxed kunnen werken, tot 15.00 uur, en toen moest we voor het gesprek voor die flat waar we op gereageerd hadden. Je moet dus bij je reacties je salaris opgeven, en dat had ik dan ook netjes gedaan van ons samen. Wat blijkt vanmiddag, ons salaris is veel te hoog dus we komen er niet voor in aanmerking, mits ze de huur ophogen (wat evt. wel mogelijk is, omdat ze graag willen dat wij het accepteren). Wat me nu alleen tegen de borst stuit, is dat ik van erg veel mensen, en zelfs van Wooninc. zelf, te horen krijg dat het wel een probleembuurt is waar veel gebeurt... Wil ik daar wel wonen met een ukkie straks? Wil ik daar 's avonds wel over straat lopen de hond uit te laten als vriendlief late dienst of nachtdienst heeft??? Twijfel alom... we wachten even hun reactie af, kunnen evt. nog gaan kijken en een gesprek met de huidige bewoners aangaan, maar... ik denk dat we diep van binnen allebei al besloten hebben dat dit hem niet gaat worden... Wordt vervolgd... Ik las trouwens het één en ander over positiekleding... Waar ik nu dus tegenaan loop is dat de meeste winkels met positiekleding maar gaan tot maat 46 of 48... Ik heb normaal van broeken maat 50/52 (ligt aan model) en van bovenkleding 52/54... Vind het dus erg moeilijk om überhaupt iets te vinden... Hetzelfde geldt voor een goede BH, die ga ik toch echt op korte termijn nodig hebben, heb nu alleen maat 110 C, geen flauw idee wat voor maat ik dan moet kiezen.... Enfin, een hoop vraagtekens
@Djinti: voor de woning zou ik zeggen: ga zelf eens in de buurt kijken. Ons eerste flatje zou ook in een flatgebouw zitten met enorm veel problemen. Dat viel echt reuze mee. Waren wel een hoop mensen met een andere afkomst maar ze willen allemaal hetzelfde. Een leuke omgeving om te wonen. Ga dus eens rondkijken. (en loop eventueel s'' avonds laat over straat om te kijken wie je tegenkomt) Bh: heb zelf 95B. Heb uiteindelijk bij de hema een meegroeibh maat 80b gekocht, het grootste wat ze hebben. En bij de hunkemuller een tussenstukje gekocht. Ideaal. Bovenkleding: draag nog steeds mijn gewone bovenkleding. Heb nu best veel strakke shirts aan. (die droeg ik voorheen onder mijn kleding) En dan met een buikband. Mijn gewone shirts zijn best wijd dus die kan ik nog wel even aan. (de meeste dan) Broeken: heb zelf via MP gekocht. En je kan eens kijken op de site's van mamalicious e.d. Geen idee tot hoe groot die gaan. (kan het ook vragen in het 100+ buikfoto topic)
Ik heb al redelijk snel positiebroeken gekocht, maar dat kwam eigenlijk omdat ik door de misselijkheid gewoon geen broek meer kon hebben om mijn buik. Ik draag nu soms een positie shirt maar ik kan ook nog mijn eigen shirtjes aan dus die draag ik meestal. Gisteravond heb ik met mijn vriend gevochten om het voedingskussen haha. Hij vind het toch ook wel heel lekker slapen. Ik ben een buikslaper dus ik vond het erg fijn om iets te hebben om tegen aan te kruipen 's nachts. Natuurlijk kan ik ook tegen mijn vriend aan kruipen maar ja die ligt niet stil he haha.
Ik heb van de week 2 voedings bh's gekocht ik heb normaal 90 H maar nu 90 K. Ik heb ze gekocht via ikbenmama.nl top mooie bh's en redelijk geprijsd. Bij mijn vorige zwangerschap heb ik ze moeten laten maken omdat ik nog niet wist van de site ook na lang google niet. Ik betaalde toen 65,- per bh en nu 32,50 scheelt een boel vond heb er nu 2 voor de prijs van toen 1. xxxx
hey meiden Zo'n tussenstukje heb ik helemaal nog niet over na gedacht, maar dat is natuurlijk ook super makkelijk!! Ik ga meteen even kijken of ik er wat op de kop kan tikken! Hoe doen jullie dat trouwens met een winterjas? Ik heb nu een fleecevest gekocht maar ik heb geen passende jas meer. Ook hiervan vind ik het lastig omdat ik gewoon geen 100 euro wil uitgeven aan een jas die ik slechts even aan kan. Was gisteren even aan het zoeken naar oplossingen om borstvoeding in te vriezen, maar ik denk dat ik gewoon ijsblokzakjes ga gebruiken. Ik lees overal dat dat gewoon kan, dat is in ieder geval veel goedkoper dan van die speciale borstvoedingszakjes van medela, die zijn echt belachelijk duur! Deze week nog werken en volgende week nog....ben echt aan het aftellen, want ik ben echt doodmoe. Op mijn werk beginnen ze het nu ook te zien aan me. Mijn rug is gisteren ingetaped door de bekken fysio. Ik heb de tip gekregen om als ik van beweging verander (dus bijv. draaien wil in bed) ik eerst mijn bekkenbodemspieren moet aanspannen (alsof ik mijn plas of poep moet ophouden) en dan moet veranderen van beweging. Ik moet zeggen dat het best helpt! Het schijnt ook minder te worden als ik stop met werken, dus ik ben benieuwd! Ben nu weer lekker aan het borduren geslagen, ik ben sinds kort een eigen website begonnen waarop ik baby geschenkjes handborduur. Ik hoop dat het een beetje gaat lopen zodat ik op mijn vrije dagen daar wat mee kan bijverdienen. We gaan er dadelijk namelijk heel veel op achteruit en omdat ik geen opa/oma heb om op te passen en drie dagen kinderopvang moet gaan betalen, hoop ik zo wat te verdienen. Ik vind het in ieder geval heerlijk om in de avonduurtjes lekker ontspannen te borduren!!
Winterjas: tja. Je zou kunnen kijken op marktplaats. Maar daar staat niet echt veel in de grotere maten. Ik doe het voorlopig nog met de jas die ik heb. Draag normaal wijd dus ook mijn jas. Tegen die tijd dat het zo ver ik kijk ik wel. Waarschijnlijk koop ik dan een heele grote trui ofzo. (misschien met een regenjas eroverheen) Heb dus niet echt vele tip voor je. @Heppie: begrijp dat jij doorwerkt tot 4 weken voor de bevalling? Knap hoor.
@vaddie: nee ik werk tot 6 weken voor de bevalling, alleen gaat mijn verlof officieel pas in na de herfstvakantie dus op papier is het 5 weken voor de bevalling. Ik krijg één week cadeau! Op marktplaats heb ik inderdaad ook al gekeken maar daar hebben ze inderdaad niet echt veel grote maten!
@ Heppie misschien even kijken bij bonprix. Welke naam heeft je webshop dan kunnen we misschien allemaal de site promoten zodat je wat meer klanten krijgt. @ Hier vandaag een beetje teveel gedaan merk ik sinds de middag erg last van zuur en misselijkheid en ook van mijn lichaam die soms geen stap meer wil doen en dan net op de dag dat vriendlief bij zijn ouders eet en pas vanavond laat thuiskomt. Heb net mijn meisje op bed gelegd die ook ziek aan het worden is. Ik mocht er afgelopen nacht 3 keer uit omdat ze zulke erge hoestbuien had dat zij er bijna in stikte. Vannacht schop ik vriendlief eruit want ik kan echt niet meer.
@dovemeisje: je hebt groot gelijk dat je je vriend eruit geschopt hebt hihi, je zult wel kapot zijn! Ik mag hier geen link plaatsen van mijn site, maar als je bij google op borduurgeschenkjes zoekt dan kom je er vanzelf! Ben pas net begonnen hoor, dus er moet nog veel meer op. Maar het is gewoon een hobby van me!! Ben nu op zoek naar een baby mutsje voor kerst. Binnen 10 dagen na mijn bevalling komt er een fotografe die gespecialiseerd is in babyfoto's van pasgeborenen, je krijgt dan van die Anne Geddes achtige foto's! Ik wil graag door haar kerstfoto's laten maken van ons manneke, heb alleen nog geen kerstmuts gevonden voor baby's, wellicht over een paar weken! Ik geloof dat intratuin al begonnen is met de kerstshow op te bouwen, dus we gaan binnenkort maar eens kijken
Weer flink wat bijgelezen hier, leuk! Ik las iets over een winterjas: ik vind het normaal al lastig om een jas te vinden, en nu helemaal.. Dus ik heb een poncho gekocht, die kan ik dan nog over een dikke trui oid aandoen. Nu is het ook Nederland, dus moeten we ook rekening houden met de regen... Maar dan neem ik wel een paraplu ofzo mee, of ik wacht tot het droog is haha! Hier momenteel ook neit echt fit... alles kost veel energie en door verbouwingsdingen in huis wordt dat alleen maar erger... overal zooi en troep, bah! Elke dag vroeg op, want dan komen de aannemers dus ik zit gapend op de bank nu! Ook nog gewoon fulltime werken, pffff.. Maar goed, dit weekend gaan we lekker even winkelen, wil wat nieuwe shirtjes enzo. Kan nu nog wel mn eigen shirts ook aan, maar echt lekker zit het niet meer! Mag wel toch, ben al ruim over de helft hihi! Las dat voor 2 mensen het verlof al snel dichterbij komt, fijn! (En spannend!) Van de week op een verjaardag vroeg iemand iets, en toen dacht ik ineens: oeps... dat kind meot er natuurlijk ook nog een keer uit!! Had ik me eerder niet zo gerealiseerd (nou ja, natuurlijk weet je dat wel, maar nu ik regelmatig schopjes enzo voel is het gewoon veel echter!) FIjne dag allemaal!
hey meiden Even een vraagje aan diegene die ook ongeveer zover zijn als ik of al ooit een kindje hebben gekregen: Vanmorgen ben ik opgestaan met weer van die buikkrampen die ik ook had toen ik die bloeding had een paar weken geleden. Het is echt kramp in mijn onderbuik alsof ik ongesteld moet worden. Het zijn geen weeen denk ik omdat het gewoon steeds aan houdt en niet erger of minder wordt (het is geen gevoel van ups en downs). Ook merk ik sinds een paar dagen dat ik soms ineens enorm misselijk wordt. Dan krijg ik ineens veel speeksel in mijn mond en moet ik bijna overgeven. Vanmorgen in de auto en op mijn werk had ik het ook. Ik heb die kramp dus nu nog steeds, herkent iemand dat? Ik heb nu niet meteen een paniek gevoel maar voel me er gewoon beroerd van en zou het liefst in mijn bed kruipen met een kruik. Maar ja, ik moet werken en voor de klas staan. Gelukkig hoef ik maar tot 12.15 uur vandaag. Zijn dit oefenweeen of wat is het? Ik heb vanmorgen wel heel licht wat bloed verloren maar dat komt denk ik omdat ik gisteren met mijn partner actief was onder de lakens hihi (dat zei de gyn dat ik daar dan daarna last van bloeden kon hebben). Maar me voorals nog niet druk maar ik zou graag willen weten of jullie dit herkennen? Ik kan op internet namelijk alleen maar dingen vinden over krampen in het begin van de zwangerschap, niet op het einde!
heppie: je buik is zich aant voorbereiden op de bevalling. Je banden gaan trekken en doen. Niks ernstigs aan de hand dus Dit had ik ook bij mn vorige zwangerschap en zat ook te flippen en te doen. Maar is dus heel normaal winterjas: jeetje nou daar begin ik niet eens meer aan om een goeie BETAALBARE jas te zoeken. Zag een hele mooie, zelfs in mijn maat maar die was 120,- en dan haak ik alweer af.
Goedemorgen. Hier niet lekker. Harde buik en mijn darmen zijn met rare dingen bezig. Zo weer naar het toilet, hopelijk is het dan minder. Zo niet dan ga ik weer naar huis.
O jee buikkrampen heersen hier ook enkel niet van de kleine maar van mijn darmen. Bij Bonprix een leuke winterjas gezien voor maar 44,95 Ik denk dat ik hem ga bestellen aangezien ik niet denk dat ik mijn oude jas aan kan tegen die tijd en anders zet ik hem op marktplaats hihihihihihi. Vanmorgen de halve keuken een grote sopbeurt gegeven ik ga nu even bijkomen en dan ga ik straks weer verder met de onderste helft van de keuken. stoorde me al een tijdje aan de keuken maar geen fut nu me even gestimuleerd om het te doen en moet zeggen bevalt goed.
Hallo allemaal, Ik ben zwanger van ons 2e kindje... Vandaag voor het eerst naar de dokter geweest. Voel me nu ellendig weet wel dat ik te dik/overgewicht ben/heb... Maar word er wel weer lullig mee geconfronteerd moet door naar het ziekenhuis op zich vind ik dit wel heel fijn maar heb het gevoel dat als je te dik bent ik dus niet genieten mag maar me alleen erg lullig voel over het te dik zijn..... Kan helemaal niet genieten terwijl dit kleintje zo gewenst is... Kan wel janken zo voel ik me nu.... Ben bang dat ik erg lullig behandeld ga worden...en dit terwijl ik iemand ken die ook zwanger is ...terwijl die rookt en drinkt terwijl ze zwanger is....ik leef mega gezond eet waarschijnlijk te weinig en word veroordeelt op mijn uiterlijk maar iemand die rookt en drinkt is niks mee aan de hand want ze is niet te zwaar... Kwam hier op uit bij google en werd al gelijk rustiger door jullie geweldige berichtjes...dacht dat ik de enige in Nederland was die zich zo kon voelen. Bij onze eerste was ik ook te zwaar weliswaar lichter maar wel dezelfde kleding kan ik nog dragen...beetje vreemd Draag maat 46-48-50 hangt er vanaf hoe het valt..Maar onze eerste was een kleine baby 3200 gram dus niks mis mee..goede bevalling gehad...zie ik nu wel weer tegenop...maar komt vast goed.. Ben alleen zo bang om een stempel te krijgen ben vrij onzeker... Voel me echt niet gelukkig....wie kan me helpen....liefs
bonprix: mega lange levertijd jeetje. Had vorige week maandag shirtje besteld en heb m nog steeds niet binnen!