@ Ikke1979 Welkom meis en natuurlijk gefeliciteerd maar boven al knuffel knuffel knuffel knuffel om je even te troosten en je te zeggen dat je niet de enige bent en dat wij het gevoel allemaal kennen. Het is achterlijk van het ziekenhuis dat ze ons daar op beoordelen terwijl zoals je het zelf al zegt roken en drinken vaker slechter is dan ons isolatielaagje. Meis veel sterkte maar vooral JOIN THE CLUB en klets gezellig mee je kan hier alles kwijt wat je maar wil ook al wil je elke dag klagen. XXX
@Ikke: als jou huisarts jou zo rot laat voelen zou ik dat zeker even zeggen. Het is wel normaal dat je wordt doorgestuurd aangezien er meer kans op complicaties tijdens zwangerschap en bevalling. (en heb heeft mij ook heeeel wat tijd gekost om te accepteren dat ik niet thuis mag bevallen) Wacht je afspraak in het ziekenhuis af. Ik heb hele goede ervaringen in het ziekenhuis. Naar welk ziekenhuis ga je? Komt helemaal goed! Geniet ervan! Hier: net thuis. Voel me flink beroerd dus ga zo even naar bed. Hopelijk helpt dat
dag dames, Jeutje jullie zijn druk geweest @heppie: we zijn even ver maar de misselijkheid en krampen ken ik wel. Toevallig gister bij de vk geweest en die zei dat het oefenweeen zijn, maar zolang ze niet regelmatig komen is er niets aan de hand. @dovemeisje: En heb je je man nog uit bed getrapt? @Ikke1979: Welkom hier op het topic. En een dikke knuffel Ik loop ook in het ziekenhuis en daar zijn ze super lief voor me. Ze doen ook echt niet moeilijk over mijn overgewicht. Ik hoop dat je ook zo'n ziekenhuis treft. Weet je het is wel triest dat je als je dik bent je meer moet verdedigen dan wanneer je slank bent en ongezond leeft. Maar hier kun je naar harte lust klagen en zeuren de jas? tja ik heb er 1 via het forum hier. Ik heb een zak met kleding gekocht en daar zat toen een winterjas bij. En anders heb ik nog een kjelvik zeiljack van me vader. Das ook een fijne jas hij is niet heel charmant maar wel regen bestendig. En er zit voor koude dagen een dik fleecevest in wat je erin kunt ritsen. Hier gaat alles wel oke. De vk maakt zich officieel zorgen over dat de baby in stuit ligt. Ze was gedraaid maar ligt nu weer op dr oude vertrouwde plekje. Over 2 weken terug voor een echo en is ze dan nog niet gedraaid dan krijg ik een versie? Urine getest voor een blaasontsteking ivm harde buiken en oefenweeen maar kwam niets uit. Morgen is me lief weer terug en das ook geen dag te laat want ik begin zwaar depri te worden zonder hem. Morgen komt de kraamzorg kijken. Geen idee wat ze komen doen maar goed ze zijn welkom. nou tot tikkers en xxx Liefs Jessica
@ikke1979: Vreselijk he dat je je zo moet verdedigen! Ik heb het geluk dat ik nog wel gewoon naar een verloskundige mag en niet naar het ziekenhuis hoef. En gelukkig ook nog eens een vk die zei: tja je bent gewoon te klein voor je gewicht haha. Maar een dikke knuffel en welkom hier! Verder doe ik het vandaag lekker rustig aan, heb nog een dagje vrij en morgen weer werken blegh! Ik heb de laatste tijd echt geen zin om te werken. Gisteren nog een laatste controle gehad in het ziekenhuis omdat ik daar opgenomen was en alles is goed dus ik heof daar niet meer terug te komen.
oke.... zit net ff me banner te bekijken en tot me schrik is het nog maar 55dagen wtf. Sorry maar 8 weken klinkt zo lang. En als ik dan zie dat het maar 55 dagen is dan is het al zo dichtbij. Krijg er gewoon de kriebels van. Eerst schoot het maar niet op en nu komt het wel heel snel dichtbij.
Hoi iedereen... Wat een lieve reacties zeg. Daar ga je je toch beter door voelen, ik heb me voorgenomen om toch te proberen te genieten. Vind het nog steeds moeilijk voel me gewoon slecht. En tja dan maar zo min mogelijk aan proberen te komen... Misschien lukt me dat. Ben nog steeds bang en voel me een slechte moeder in spé... Sorry... Voor de anderen super dat het met jullie goed gaat...en nog veel succes de laatste loodjes voor sommigen dan. Nou ik maar weer is wat doen voor wat afleiding...liefs
@ ikke 1979: welkom meis bij de club , ik weet hoe je je voelt bah ik moet dinsdag weer ze doen wel normaal maar toch geven ze me op 1 of andere manier een gevoel van ......!! dat ik het moederschap niet waard ben ik kan flink onzker uit de hoek komen en is nu in me zs erg te merken @ heppie: Ik zou eht niet weten maar toch sterkte ermee, ik heb gister last gehad van krampen geen bloedverlies Waar ik echt contstant last van heb zijn me rug en ribben jezus ik weet niet of ik dit wel vol kan houden zo pfffffffff
@ jessie die schok van de banner heb ik ook elke keer als ik hier inlog mn omdat wij nog steeds geen babykamer hebben. Vriendlief niet uit bed hoeven sturen vannacht dochter werd pas om 7 uur vanmorgen voor het eerst wakker door hoesten. Ben er toen uit gegaan en de dag begonnen.
hoi hoi allemaal Ik kom mij ook melden in dit topic, ik ben (een beetje onverwacht) ook zwanger..en heb ook overgewicht, maak me best wel een beetje zorgen over de reactie van o.a. artsen. Manlief ziet het niet zo moeilijk, maar tsja...ik zie daar toch wel een beetje tegenop ... Ik vind het erg prettig te lezen dat ik in ieder geval niet alleen
He ook welkom bij ons cuppie, word gezellig zo zeg!! en alleen ben je zeker niet maar ik herken die punten allemaal, gefeliciteerd met je zwangerschap!
@Kattekit: welkom. En of je echt 'hinder' gaat ondervinden van je gewicht ligt vooral aan je bmi. @Ikke: geen enkele reden om je slecht te voelen! Je bent helemaal geen slechte moeder omdat je te zwaar weegt. Ook ik ben behoorlijk onzeker maar zo denk ik niet. Ik weet gewoon dat ik een goede moeder ga zijn! @Jessi: ben nog steeds in het stadium dat ik denk bij het zien van mijn banner : zo lang nog..... Hier: hele middag geslapen. Net even de hondjes uitgelaten. Zo proberen wat te eten. Sta te trillen op mijn benen.
Oww..ik ben wel echt te zwaar hoor...mijn hele leven al Ik heb een actief leven, probeer gezond te eten, maar ik blijf gewoon te zwaar.
@Kittekat GEFELICITEERD!!!!! Welkom bij ons clubje. Ik snap je best maar zolang jij je niet vervelend voelt is er niets aan de hand. Ik heb ook een bmi van boven de 35 en het kan me echt niet verrotten.
Het is echt heel fijn van meer mensen te horen... Mijn vriend (man to be ) zei ook dat ik me niet zo'n zorgen moet maken en gewoon genieten Mijn BMI is ook hoger dan 35, ach ik ga morgen de HA bellen over de testen en dan zien we weer verder
@ kattekit welkom en natuurlijk gefeliciteerd. Het is maar net welke arts je treft en hoe je jezelf opstelt.
Hoi allemaal, @hiephoi: Veel plezier met winkelen van 't weekend, 'k hoop dat je een beetje kan slagen. @heppiedepeppie: hoe is het de rest van de dag met je krampen gegaan? Heb je nog contact met een VK of gyn. gehad? @vaddie: hoe is het met jou de rest van de dag gegaan? Weer een beetje opgeknapt? @ikke1979: welkom en gefeliciteerd met je zwangerschap! Om te beginnen even een dikke knuffel voor jou. Mijn BMI is 35, dus ook behoorlijk. Ik had me aangemeld bij een verloskundigenpraktijk, en die gaan mij ook begeleiden zolang er geen complicaties tijdens de zwangerschap optreden. Ik moet wel in het ziekenhuis bevallen, maar ook zij zullen mij daarbij begeleiden. Ze zei gelukkig ook niets over m'n overgewicht, behalve dat ik tussendoor wat meer groei-echo's zal krijgen. @Roozjuh: wat betreft de lange levertijden bij Bonprix... zou het niet zo kunnen zijn dat heel veel mensen momenteel bij Bonprix bestellen en ze het daardoor ontzettend druk hebben? @jessi: da's minder dat de kleine in een stuit ligt. Wat is een versie precies, gaan ze dan proberen de kleine te draaien? Fijn dat je lief morgen thuis komt (ik heb niet alle pagina's gelezen, zit hij regelmatig in het buitenland voor z'n werk?). De kraamzorg zal misschien komen controleren of je alles in huis hebt? Heb eigenlijk ook geen idee wat ze anders zouden komen doen? In ieder geval succes morgen! @Annabel26: fijn dat je laatste controle goed was in het ziekenhuis en dat je niet meer terug hoeft te komen. Succes op je werk, als je er geen zin in hebt is het dubbel zo zwaar. Heb je er geen zin in omdat je het niet naar je zin hebt, of trek je het qua gezondheid niet? @noensje: succes met je rug en ribben, lijkt me erg pijnlijk als je daar zo'n last van hebt. @dovemeisje: fijn dat je dochter lekker doorgeslapen heeft... heb je zelf ook een beetje bij kunnen tanken? @Kattekit: jij ook van harte welkom en gefeliciteerd met je zwangerschap! Jij zegt "manlief ziet het niet zo moeilijk"... zijn er meer dames die dit zo ervaren? Ik heb dat nl. ook best wel. Dat ik me druk maak over dingen, of dingen wil regelen, waarvan m'n vriend zegt, ach dat komt wel, of komt wel goed schatje Ik had het gisteren toevallig op het werk erover, dat als alles goed blijft gaan, ik over een halfjaar met zwangerschapsverlof ga... een erg vreemd idee... Hier verder nog steeds alles z'n gangetje... behalve de vreselijke moeheid en de pijn aan m'n borsten eigenlijk geen last. Maandag mogen we voor de 2e termijnbepaling, dus ben erg benieuwd. Een winterjas hoef ik gelukkig niet naar op zoek... m'n moeder is ook behoorlijk fors, en die had ik gevraagd of ze toevallig nog een jas had die ze niet meer gebruikte... dus die ga ik binnenkort even ophalen bij haar Nog 2 dagen en dan is het weer weekend! En... vanaf morgen gaat de zon weer een paar dagen schijnen, dus geniet ervan allemaal voor zover dat gaat! Fijne avond!
Hoi meiden, even een snel berichtje. Ben in het ziekenhuis, moet.vannacht blijven. Ik had vanmorgen net na mijn 1e bericht hier, toch bloed verloren op de wc. Nu veel meer dan de vorige keer. Dus zkh gebeld en ik moest komen. 1,5 uur aan het CTG gelegen en daar constateerde ze toch wel veel harde buiken die té regelmatig kwamen. Ze waren bang voor weeen of voor begin vd bevalling. Waarschijnlijk valt het mee en mag ik morgen weer naar huis. Hou jullie op de hoogte.
Oowhhh Heppie..!! wat klote voor je!! Echt heeeeeel veel sterkte daar en goed rust houden!! Echt heel veel beterschap/sterkte!! Je beebje moet nog wel eventjes binnen blijven hoor!! @Ikke en Kattekit... Welkom meiden!! klets lekker mee... al je onzekerheden.. (noujah iig veel...) verdwijnen als je gewoon lekker kletst hiero... dan lees je verhalen dat je echt niet de enige bent die fors is en zwanger! Was eerst ook erg bang voor de reactie van de vk (volgende week echo/intake) maar nu... zie wel wat ze zegt.. wil ze me niet begeleiden nou pff.. dan niet! Zou toch liever in het ziekenhuis willen bevallen! @hier... had me maandag aangemeld bij moeders voor moeders..! Werd vanavond rond 18uur terug gebeld en die mevrouw is net weer weg! Vanaf nu ben ik een moeder voor moeder! Heb een erg mooi boek gekregen omdat ik 9 weken nog mee kan doen..! 'De grote geboorte gids' en offcourse een testje gedaan! Prachtig om te zien dattie nog steeds positief is!
Ow heppie je laat me schrikken en wat zullen jullie geschrokken zijn, ik hoop dat alles goed is en blijft gaan!! ik hou het ff goed in de gaten nou hoe het met je gaat!! Groetjes laura