Ons zoontje is 1 jaar en 2 maand. Nu vraag ik mij af of er mensen zijn die ervaring hebben met een rugdrager op vakantie. Als ik foto's van die dingen zie, zijn het behoorlijke stellages, is dit handig of niet. Het is niet de bedoeling om uren achter elkaar te gaan lopen met zo'n ding. Ook bijvoorbeeld binnenkort de vierdaagse (5km) . Je ziet ook wel van die doeken, zodat je je dreumes op de buik of heup kunt dragen, is dat wat, of toch beter een rugdrager. Op vakantie zullen wij veelal de buggy gebruiken, maar als we een keer ergens heen willen waar dit niet zo handig is, dacht ik misschien een rug of buikdrager.. Ervaringen gezocht
Ik heb de beco butterfly. Die vindt ik zelf veel handiger voor een baby als zo'n enorme rugdrager. Die zijn meer geschikt voor grotere kinderen, vanaf een jaar of anderhalf/2. De beco kan je als rug en buikdrager gebruiken. Weegt bijna niets en ze zitten er heerlijk in. Ik heb hem via mp aangeschaft, want de nieuwprijs vond ik toch wat te hoog voor alleen het gebruik tijdens de vakantie.
Wij hebben zo een stellage En we hebben hem op vakantie gebruikt toen onze dochter tien maanden was. Zij zat er heerlijk in en kon alles overzien, maar ik vond het niet te tillen! Veel te zwaar.. Mijn man heeft haar gedragen en vond het ook al behoorlijk zwaar. Komt doordat het gewicht ver naar achter zit, krijgt een soort hefboomeffect. Ik zou als ik het over kon doen dus gaan voor een draagdoek of draagzak die je ook op je rug kunt doen. Het gewicht zit dan echt tegen je lijf aan en dat ik namelijk veel minder zwaar dragen.
wij hebben de deuther kid comfort en gebruiken hem sinds dochter 9 mnd is en nu weer bij zoon. Ik vind het een fijn ding en loop er ook graag mee. Ik krijg er geen last van en vind het niet zwaar, ik heb ook een babybuikdrager gehad en dat vond ik niet te doen:last van mijn rug, heupen en schouder en dat heb ik met de deuther niet. Ik heb ook een rekbare draagdoek en ook dat vond ik fijn dragen.
wij hebben zon rugdrager gehuurd op vakantie vorig jaar .was echt super waren in oostenrijk in de bergen. ons manneke was ruim 1,5. manlief heeft hem wel gedragen ik had de rugtas met eten drinken en verschoning. dit jaar huren we hem gewoon weer vonden het super handig.