Zwemmen met peuter

Discussion in 'Vakantie en vrije tijd' started by Oilell, Sep 17, 2022.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Oilell

    Oilell Fanatiek lid

    Oct 8, 2018
    3,225
    4,457
    113
    Female
    Hi allen,

    Ik heb bedacht dat ik morgen met onze wijsneus van 2 wil gaan zwemmen. We zijn met 3 volwassenen en een peuter, wonen tussen Almere en Utrecht.

    Nu dacht ik Aqua Mundo, maar kwam er achter dat we dan 96 euro kwijt zijn aan entree, exclusief parkeren, wat drinken etc. Voor dat geld ga ik dan liever naar de Efteling oid.

    Iemand een tip over een leuk zwembad met zo'n kleintje?
     
  2. Sophy

    Sophy VIP lid

    Aug 28, 2011
    5,879
    2,881
    113
    Noord-Holland
    Voor zo'n kleintje maakt t niks uit is mijn ervaring. Gewoon een grote bak water en aandacht.. spetteren, springen, mee op papa's rug enzo.
     
  3. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    May 7, 2019
    23,655
    27,304
    113
    Female
    Gewoon naar t lokale tropische zwembad. Mooi overzichtelijk en perfect voor die kleintjes :)
     
  4. mamameer

    mamameer VIP lid

    Jan 21, 2014
    8,175
    4,488
    113
    Genoeg zwembaden te vinden in de regio. Voor die kleintjes maakt het vaak niet uit. Klein glijbaantje. Wat spetteren en ze zijn blij.
    Aquamundo maak je een 2 jarige niet extra blij mee hoor! Heel groot, veel te spannende glijbanen waar ze nog niet vanaf kunnen. Zonde van het geld.
     
    Dubbelgeluk likes this.
  5. owly

    owly VIP lid

    Aug 19, 2013
    22,328
    10,294
    113
    Ik zou kijken in de buurt met een leuk peuterbad. Dat is al leuk en spannend genoeg.
     
  6. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    May 18, 2013
    13,085
    12,044
    113
    Bij ons hebben we in de buurt een aantal zwembaden met een peuterbadje, 1 lange glijbaan om samen met papa of mama vanaf te gaan en verder gewoon het zwembad. Dat is voorlopig meer dan genoeg.
     
  7. Catou

    Catou Fanatiek lid

    Oct 11, 2013
    3,683
    1,860
    113
    Check ook even of het zwembad wel open is, hoorde dat hier een zwembad met leuk peuter gedeelte dicht is tot maart vanwege de hoge energie kosten. Woon in het zuiden, maar hier zijn diverse zwembaden met een leuk peutergedeelte.
     
    Oilell likes this.
  8. aicirtap

    aicirtap VIP lid

    May 25, 2014
    9,148
    3,392
    113
    Female
    Kijk even op go kids of kidsproof
     
  9. MamaAlice030

    MamaAlice030 Fanatiek lid

    Sep 6, 2021
    2,854
    3,050
    113
    Female
    In Utrecht heb je Den Hommel met een half ondiep stukje met 2 glijbaantjes en een hoek met 4 spetterbadjes van verschillende dieptes. (en daarnaast natuurlijk een groot bad). Die hebben op zondag van 9-16 ongeveer gezinszwemmen, dat is voor mensen met kinderen tot en met 15 jaar en iedereen vanaf 24 jaar. Dus geen hordes drukke tieners die je kleintje omver lopen :)
     
    Oilell likes this.
  10. Spookje

    Spookje Actief lid

    Jul 23, 2013
    348
    28
    28
    Female
    Midden van het land
    De Zandzee in Bussum was (en is) hier altijd een succes, is een leuk peuterbad.
     
    Oilell likes this.
  11. Oilell

    Oilell Fanatiek lid

    Oct 8, 2018
    3,225
    4,457
    113
    Female
    We gaan die in Bussum morgen eens proberen.

    Die van ons is dus echt helemaal gek op glijbanen en 'gedoe'. Het kan niet hard of hoog genoeg zijn. Aqua Mundo vindt ze dus ook echt geweldig met het golfslagbad, stroomversnelling, de 'smakmaker' (wildwaterbaan), 'de racer' (waarbij je tegen elkaar moet glijden) etc. We zijn laatst ergens geweest met een klein glijbaantje in een vrij 'suffig' pierenbadje, na een half uur was ze wel aardig klaar, na iets meer dan een uur stonden we weer buiten. Terwijl we in Aqua Mundo prima een hele dag met haar kunnen zwemmen. In november gaan we een weekje naar Centerparcs, dus dan kan ze daar haar hart weer ophalen, tot die tijd maar eens zwembaden in de buurt proberen :thumup:
     
  12. Spookje

    Spookje Actief lid

    Jul 23, 2013
    348
    28
    28
    Female
    Midden van het land
    Dat vindt onze dochter ook allemaal heel erg leuk, met inderdaad de wildwaterbaan als absolute topfavoriet.
    Daaraan kunnen ze in Bussum niet tippen. Maar het is daar wel vriendelijker geprijsd dan een dagje Aquamundo
     
  13. dreames

    dreames VIP lid

    Dec 9, 2007
    7,813
    4,057
    113
    Voor de volgende keer; merwebad in Nieuwegein
     

Share This Page