Goedemorgen Dames, Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen en misschien advies hebben. Ik ben begin mei gestopt met de pil (microginon 30). Na 28 dgn ikke blij want ik werd uit mijzelf ongi, maar nu bijna een half jaar later Ben ik van 28 dgn naar de 32 dgn gegaan, dit is op zicht niet erg maar het is niet meer het zelfde. De eerste 2 dgn verlies ik iets bruin, daana 1 rood bloed en daarna weer 2 dgn bruin. Tevens heb ik ook meer haren om mijn arm gekregen en buik. En ik zit onder de puisten, terwijl toen ik de pil slikte hier geen last van had. Heeft dit gewoon met ontpillen te maken of kan dit ook iets anders zijn. Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen en gerust kunnen stellen. Al vast bedankt Nadine
Ik heb daar ook last van. Ik was eerst aan microginon en toen ben ik voor de haartjes overgestapt op diane35. Ze komen bij mij nu terug. Pukkeltjes vallen bij mij gelukkig erg mee, mn huid is wel vetter. Gewoon goed schoonhouden. Ligt allemaal niet aan het ontpillen maar meer dat je geen hormonen meer in je lichaam hebt denk ik.
denk dat ze bedoelt dat je geen hormonen van de pil binnen krijgt...maar dat je eigen hormonen nu bezig zijn....en een cyclus van 32 dagen is erg netjes hoor.
als je gewoon ongi word elke maand heb je bij mij weten gewoon hormonen. zou me er niet teveel druk om maken ,want je maakt je zelf helemaal knettergek zo (kan het weten ik maakte me ook overal druk om en dat doe ik nu niet meer en het gaat een stuk beter met me) want de 1 zegt dit de ander zegt dat ,als je het niet vertrouwd kan je het denk beter aan je huisarts vragen die kan je beter antwoord geven dan wij hier.
Ja ik bedoel de hormonen van de pil. De hormonen die er voor moeten zorgen dat je dan juist niet zwanger word.
Als je last krijgt van dingen die je niet had toen je de pil slikte, is het naar alle waarsch. dat je juist dóór de pil daar geen last van had. Mocht het je nu hinderen, dan kun je evt. contact opnemen met de HA. 32 dagen is een nette cyclus hoor, gemiddeld is het 28 dagen.
veel vrouwen gaan aan de pil omdat bijvoorbeeld het lichaam zelf een teveel van een bepaald hormoon aanmaakt wat door het slikken van de pil ingeperkt wordt... dat jij nu van dergelijke dingen last krijgt heeft helaas zeer waarschijnlijk ook te maken dat je nu de pil niet meer slikt en je eigen hormoonhuishouding weer aan de gang is, voor sommige dingen zijn er weer alternatieven maar welke dat zijn kun je beter met je eigen ha bespreken omdat die jou natuurlijk volledig kent... en tja tis een feit dat er jammer genoeg soms nadelen aan kleven bij het stoppen met de pil...je moet dan maar zo proberen te denken dat je weet waar je het voor doet.... succes met zwanger worden en dat het maar gauw mag lukken en wie weet ben je tegen die tijd af van je klachten of verdwijnt het op het moment dat je zwanger bent, want ook dan gebeuren er weer tig dingen in je lichaam die ervoor kunnen zorgen dat je hormonen weer anders gaan werken... succes