hallo allemaal, gisteren was mijn NOD maar nog geen duivels te zien tot zo ver! ik durf niet te testen, bang voor teleurstelling. Vanacht best wel liggen piekeren en toen had ik me bedacht; morgenochtend doe ik een test, maar vanochtend dacht ik toch; nee ik wacht nog even af... Ik ben pas 5 rondes bezig en tot nu toe waren mijn cyclussen: 34, 32, 34, 34. en vandaag zit ik dus op dag 36.....whaaahhhh wordt gek van mezelf! meer meiden met test angst?
Ik zou gewoon testen hoor, want hoe langer je wacht hoe groter de evt. teleurstelling zal zijn, en moet je je eens voorstellen wat je zou voelen als hij positief zou aangeven, dan spring je een gat in de lucht in plaats van zenuwachtig te wachten... Ik wens je veel succes en ik ga voor je duimen
hihih je zal toch een keer moeten testen, of je moet zooo lang wachten dat het je op een andere manier duidelijk wordt succes
Ik zou ook gewoon testen misschien ben je zwanger dan kan je ne gelijk een feestje bouwen. Ik hoop voor je dat hij positief is.
Ik durfde ook niet te testen! Ik was compleet in de ontkennende fase! Maar na ruim een week heb ik dan toch de test gedaan. Er zit niets anders op dan testen....... Heel veel suc6 eennuh laat het ff weten want je maakt het wel spannend!
oke hihi het is me duidelijk: TESTEN! ja dan ga ik dat toch maar doen denk ik, wordt er nu ook beetje zenuwachtig van, vanavond als mijn mannetje thuis is ga ik het wagen. vind het wel leuk als hij erbij is om dan te testen en als de test negatief is kan ik vanacht lekker slapen ook al is het dan jammer natuurlijk en als het positief is lig ik waarschijnlijk de hele nacht wakker maar dan wel met zo'n gevoel van WAUW IS HET ECHT? Oke meiden bedankt, ik laat het nog weten wat de uitkomst is.. :
ja, ik word daar ook altijd nieuwsgierig van en dan voel ik de zenuwen alsof ik zelf moet testen. Ik hoop dat je een hele mooie positieve test krijgt! Veel succes hoor!
Ha Bubbletje! En...al getest?Zal voor je duimen,hoor! Begrijp je volkomen!Ik durf het namelijk ook niet.Heb nu de laatste 2x een lange cyclus gehad en zit nu weer op 40dgn.Toen ik vorige keer na normale cyclussen ineens overtijd was riep ook iedereen dat ik gewoon moest testen en uiteindelijk werd ik ook ineens zo nieuwsgierig dat ik toen dag 40 testte en dag 41 ineens de kwamen.Vandaar dat ik nu dus ook echt niet durf en liever gewoon nog even afwacht.Ga van het negatieve uit en wacht gewoon nog wat dagen.Kan het nu goed van me af zetten.En ben ik over een paar dagen nog niet ongi,dan durf ik het wel aan! Meid,heel veel succes!