nou de consulente is geweest. goed gesprek gehad Ze begreep dat t vertrouwen in mijn go weg is, en dat Collin daar waarschijnlijk ook niet goed past (met zijn karaktertje en pienterheid) Ze denkt dat het verstandigst is als ik per 1 september weg ga. Dan moet mijn GO sowieso al haar traject gehaald hebben, dus kan het mij niks meer gaan kosten. Ook gaat ze de gang van zaken bespreken met kantoor, want ze vind ook dat t niet kan zijn dat ik mijn kind ergens moet achterlaten om niet met een schuld te blijven zitten.. En ze gaat kijken of andere gastouders die via hen werken nog plek hebben hier in de buurt. Dus dat is fijn Was een prettig gesprek, maar veel meer weet ik nog niet dus
Fijn dat je een goed gesprek hebt gehad met haar! Nu hopen dat er een leuke goede gastouder is met plaats voor je zoon! En dat je gastouder snel haar papieren haalt zodat je ook weg kunt. Zou toch als gastouder ook eens gaan denken als je maar 2 gezinnen hebt en ze gaan allebei weg bij je!
@yolanthe, ja idd, je zou zeggen dat je dan even bij jezelf te raden gaat! Nou had ze Collin, en dan 2 meisjes uit 1 gezin. 1 daarvan gaat iets te ver weg naar school, dus die moest wel naar de NSO omdat t gewoon niet meer haalbaar was voor mijn GO, maar de andere van 2 kon prima blijven, maar die gaat nu ook naar een KDV... Nou ik baal nu alweer van die consulente, ze zou donderdag middag nog terug bellen, en anders vrijdag. Ik heb niets gehoord, dus heb haarzelf vrijdag meerdere malen geprobeerd te bellen, geen succes. Morgen maar weer proberen dus! Collin is ook welkom bij die andere GO, per 1 augustus, moet even bellen morgen en vragen of het evt ook per 1 september in kan gaan.. Dan heb ik iets meer speling voor mijn huidige go om te zorgen dat ze haar papieren haalt! Mijn go voelt t geloof ik al aankomen, ze smst regelmatig of alles goed is, en dat ik collin altijd kan brengen ook al is t een dag dat hij normaal niet komt. En de weken dat ze vakantie heeft, en t mocht voorkomen dat ik omhoog zit met opvang, dan kan hij ook altijd komen. Dat heeft ze al 4x gezegd nu.. dus ze voelt t al aan!
Klinkt ook niet zo goed van het gastouderbureau. Zij hadden moeten inventariseren voor 1 januari 2010 of de gastouders aan de eisen zouden gaan voldoen en als ik dit zo hoor denk ik dat ze best hun twijfels hadden kunnen hebben over jouw GO. Wat doen de ouders van die andere kindjes dan als de GO niet aan de eisen gaat voldoen? Zij zitten toch met hetzelfde probleem dan en moeten dan toch voor 2 kinderen toeslag terug betalen? Nou hopelijk voor jou en je kindje wordt het toch nog snel opgelost, wel erg eigenlijk dat zo'n GO dan uiteinelijk toch haar papieren heeft en zo weer nieuwe kindjes kan krijgen er klopt echt niks van hoe ze dat nu doen.
zo... na enige tijd een update.. mijn go heeft eindelijk haar portofolio ingeleverd en donderdag komt er iemand mee kijken bij haar thuis, dus hopelijk zijn begin augustus de papieren inorde. Ik heb inmiddels opgezegd, en per 1 augustus gaat Collin 1 dag in de week wennen bij mijn nieuwe gastouder. En vanaf september gaat hij 2 vaste dagen naar haar toe.
He fijn dat het geregeld is. Ik hoop wel dat het gastouderburo deze GO regelmatig op onverwachte momenten checkt en ook de ouders regelmatig spreekt, want wat je er over schrijft vind ik echt niet kunnen.
@Kuidebokibi: fijn voor je! Dan kost het jou tenminste geen centjes alleen hoop ik wel dat deze gastouder daarna door de mand valt bij de ggd controle of op een andere manier, want er klopt geen bal van!
@yolanthe nee idd, hoop ik ook ergens.. of dat ze gewoon niet meer aan andere kindjes komt.. maar goed, mijn mannetje is daar weg. Heb nu een leukere, betere, goedkopere gastouder, die nog dichter bij is ook.