overstappen met flesvoeding

Discussion in 'Flesvoeding' started by jongemeid21, Oct 29, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. jongemeid21

    jongemeid21 Niet meer actief

    hoi dames ik wil graag overstappen van friso standaard naar kruidvat forte voor hongerige baby's aangezien mijn boy echt een hongerige baby is. weet iemand of ik dit eerst kan mengen om te wennen of dat ik direct kan overstappen?
     
  2. marjolijn195

    marjolijn195 Actief lid

    Dec 29, 2008
    364
    0
    0
    Papendrecht
    #2 marjolijn195, Oct 29, 2011
    Last edited: Oct 29, 2011
    De verschillende varianten flesvoeding van Friso kun je onderling wel mengen (ik meng zelf ook de standaard met de extra) maar ik weet niet of je dit ook met 2 verschillende merken kunt doen.

    Er werd mij door het CB wel aangeraden op stapsgewijs over te stappen op andere voeding, ivm darmkrampjes e.d.
     
  3. BLiS

    BLiS VIP lid

    Jan 29, 2009
    27,768
    1
    38
    Female
    Verplaatst naar 'flesvoeding'
     
  4. fluitekruid

    fluitekruid Fanatiek lid

    Oct 5, 2011
    1,748
    0
    0
    NULL
    NULL
    mijn ervaring is dat je alle soorten voeding kunt mengen (ik heb er inmiddels diverse gehad) maar dat je net zo goed in een keer over kunt stappen. Als hij echt zo hongerig is dan drinkt hij die fles toch wel leeg hoor! wij hebben ook een klein jongetje dat alles eet en drinkt wat ik hem geef. (helaas spuugt hij er heel veel weer uit, maar dat is een ander topic) succes! (kruidvat voeding is namelijk prima maar veeeeeeeeeeeeeeeeeeeel goedkoper)
     

Share This Page