Ik heb een vraagje over de Difrax S-flessen: Wanneer gebruik je nu de 'kersspeen soft' en wanneer de 'brede speen soft'? En is het bij beide spenen ('kersspeen soft' en de 'brede speen soft') de bedoeling dat het hele mondje om de speen heen ligt? Of die kleine speen wel de mond er helemaal om heen en bij de brede speen de mond tegen het brede gedeelte aan?
De brede speen gebruik je alleen bij de brede flessen van 300 ml. Het is idd de bedoeling dat het hele mondje om de speen ligt
Maar kan wel hoor. Ligt er maar net aan hoe het kindje gewend is om te drinken. Als ze aan de borst drinken hebben ze ook een mond vol borst, grote kans dat ze dat aan die fles ook doen. Zo een smal speentje is natuurlijk veel kleiner dan een moeder borst, snap je? Dus ik zou het gewoon aan de kleine overlaten hoe ze het speentje aan wil zuigen, zolang ze goed en lekker drinkt maakt het niet uit of ze de speen diep/ver in de mond heeft of enkel een klein stukje .