hey dames, ben vandaag juist 6 weken zwanger en heb al 2 dagen minder last van mijn borsten ze zijn nog wel gevoelig maar niet meer zo pijnlijk als in het begin.heb ondertussen al 3 miskramen gehad dus ben heel ongerust dat het weer zal mislopen... heeft iemand hier ervaring mee? een ongerust meisje
Ik weet niet wat dit betekend, ik merk bij mezelf ook dat het al wel minder word. Mogelijk ook door me nieuwe bh. Hoor ook graag van anderen wat dit betekend. Wellicht de vk even bellen morgen? Ik hoop/ ga ervan uit dat het niets betekend.
Kan je niet gewoon je vk eens bellen morgen? Mss kan je al terecht voor een echo? Ik heb ook heel weinig symptomen en ben dan ook heel bang voor een derde miskraam... Gelukkig mag ik al een echo op 7w..
ik heb ook de ene dag veel meer last van mijn borsten dan de andere. ook eerder een mk gehad, dus herken het gevoel. bij mij kwamen vaak daarna de klachten wel weer terug. heb nu deze week ook het gevoel minder last te hebben van mijn darmen. mijn borsten doen daarentegen weer meer pijn. het is zo lastig dat afwachten pff...maar ik heb nu gewoon de gedachte...ik kan er toch niks aan doen, of het nu wel of niet goed gaat. kan me dus de hele dag zorgen maken, maar het veranderd er toch niet door. tuurlijk heb ik nog steeds moeilijke momenten, maar merk dat het op deze manier beter gaat. sterkte en ik hoop dat alles oke is
Hoi hoi, Ik had met 5 a 6 weken ook behoorlijk. Maar daarna werd het minder.. Bij mij dus bekend. Of het iets betekent, geen idee? Ik heb zelf donderdag pas echo. Maar ik heb al meer gelezen dat gevoelige borsten bij meer vrouwen komen en weer gaan en weer komen zeg maar...
Hoi meiden Ik ben bijna 6 weken zwanger. Maar ook bij mijn zijn mijn borsten nu minder gevoelig. Voor mij is het de eerste zwangerschap. Maar nu ik 'niks' meer voel vraag ik me soms wel eens af: ben ik nog wel zwanger????
ik lees ff mee en zet ook eventjes mijn verhaal neer! ik ben 7 week zwanger en heb totaal geen sympthomen alleen dat ik menstruatiekrampen heb maar dat is alles, ik heb totaal geen pijnlijke borsten/tepels, heb wel paar dagen maagzuur gehad en dat ik misselijk was maar dat is nu ook over! en ook ik maak me zorgen omdat ik niks voel dat het misschien mis zou gaan!
Ik ben ook zwanger, en heb ook alleen af en toe gevoelige borsten en vooral in de avond, verder geen kwaaltjes, kan niet wachten tot de eerste echo pff
Bij mij was het ook dat het sommige dagen nog amper gevoelig was. Als je het niet vertrouwd kun je beter even je vk bellen!
ik voel ook amper iets...mijn borsten hebben op geen enkel moment al pijn gedaan en ik ben ook niet misselijk...beetje angstwekkend wel