Zoals de titel al zegt... 2 dagen overtijd. herkenbare symptomen als bij m'n eerste. IJskoud, zere borsten, erg moe, behoorlijk prikkelbaar, overtijd. slecht slapen, darmen die van slag zijn... Gisteren avond test gedaan. op eerste gezicht negatief. Wil ik heb net gaan weg gooien zie ik ineens een rare streep... niet paars, maar wel duidelijk een streep. even dik als de test streep. iemand hier ervaring mee? Morgen wil ik nog een test doen als de menstruatie uitblijft. wat spannend dit!
hmm foto geeft het niet zo goed weer als in real life. maar hoop dat het zo duidelijk is voor jullie wat ik bedoel.
Hmz.. ja dat is wel duidelijk een streep. Maar als ie pas zo laat zichtbaar werd, na de afleestijd, is ie eigenlijk niet geldig. Spannend zeg! Ik zou inderdaad snel nog een test doen. Ik had zelf met dezelfde testen (kv 2v5 toch?) maar een vrij licht streepje, waar de cb digital al meteen zwanger 2-3 aangaf. Ik had altijd goede ervaringen met deze testen, bij de zwangerschap van mijn zoontje, maar het lijkt nu alsof ze minder gevoelig zijn geworden ofzoiets? hoor het van meer mensen...
tja, ik had met m'n vorige zwangerschap ook goede ervaring met de kv2v5, dat is deze dus ook ja. Het is helemaal spannend omdat ik na m'n vruchtbare dagen en niet tijdens het gezellig heb gehad met manlief
Ik zie ook wat! Maar ,... het lijkt of de streep wat scheef is en naar links staat?? heb je een foto van bovenaf in de vensterbank bijvoorbeeld? Spannend!
Hmmm hij lijkt niet goed doorgelopen. Kan je een foto maken recht van boven? Leg hem anders even in vensterbank als je de foto maakt.
Spannend. Ik zou opnieuw een testje wagen als ik jou was. Ik heb dit trouwens ook een keer gehad bij de Kruidvat 2v5 test. Het was een mooie, duidelijke streep, maar bleek achteraf toch negatief te zijn.
duidelijker krijg ik hem niet helaas. Ik ga zeker nog een test doen, maar dan wel morgen of zondag. als ik dat geduld kan vinden.
Helaas wat ik al dacht te zien. Je test is niet goed doorgelopen deze is echt negatief. Even een nieuwe doen en laat deze plat liggende goed drogen.
Dat durf ik niet te zeggen. Waar het streepje hoort te komen staat nu een wit streepje en daar links van zie je de ophoping van de urine, dit zorgt voor die verkleuring. Helaas heb ik het ook meerder malen meegemaakt.
oke, ik snap het. nog maar een dag of 2 wachten voor volgende test en blijven hopen..! Dankje voor de informatie!