overtijd en voorweeën?

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by sunnyke, Sep 13, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sunnyke

    sunnyke Actief lid

    Jun 20, 2008
    378
    0
    0
    sociale sector
    België
    Hallo,

    ik was uitgerekend voor afgelopen woensdag. Omdat de gyn (woon in België) opmerkte dat er nog totaal geen vordering inzat (had geen enkele voorwee gehad, geen ontsluiting,..) heeft hij mijn baarmoederhals naar voren gehaald omdat die nog heel ver zat. Sindsdien ben ik mijn slijmprop verloren en heb ik ook al enkele dagen last van een soort kramp die om de 10 minuten komt opzetten en die onmiddellijk doortrekt naar mijn rug.
    Nu vroeg ik me af of dit dan de voorweeën zijn? Er zit namelijk niet altijd die regelmaat in. Soms is het er een uur niet, en dan weer terug om de 10 minuten.
    Ondertussen heb ik dus wel al behoorlijke rugpijn ervan gekregen, en vraag me nu een beetje af hoelang dit nog zo gaat blijven zonder door te zetten. Kan het misschien toch iets sneller "serieus" worden doordat ik nu toch al 4 dagen overtijd ben?

    Alvast bedankt!
    Sunnyke
     
  2. Immie

    Immie Verloskundige

    Dec 17, 2006
    7,813
    0
    0
    Verpleegkundige en Verloskundige
    Hoihoi,

    Dit zullen inderdaad wat voorweeen zijn, waarschijnlijk veroorzaakt doordat hij je baarmoedermond heeft geprikkeld. SOms zie je wel eens dat het dan net voldoende word geprikkeld om de bevalling een zetje te geven.
    Hopelijk ga je snel bevallen!

    IMke
     

Share This Page