Hallo mensen Ik ben nieuw hier maar lijkt me erg leuk om hier af en toe wat te posten. Ik had woensdag eigenlijk ongesteld moeten worden, maar tot nu toe nog niks te zien. Wel heb ik woensdag en donderdag wat last gehad van ongesteldheid klachten zoals buikpijn, last van m'n onderrug en zeer gevoelig borsten. Ik heb al wel een test gedaan vanmorgen maar deze was negatief.. Misschien wil ik wel te snel en moet ik nog even geduld hebben, maar dat is zooo moeilijk haha.
Misschien is het nog te vroeg om te testen! Ik had bijvoorbeeld bij mijn 1ste zwangerschap pas met 9wk een positieve test want maakte blijkbaar te weinig hormonen aan. Ze dachten bij mij eerst ook blaasonsteking en buikgriep te hebben en na 9 weken toch weer een test gedaan. Bij me 2e was het vrijwel meteen raak. Me man denkt nu ook dat ik zwanger ben, maar zelf denk ik van niet. Nog even geduld en als het over een weekje nog niet ongesteld bent geworden nog en keer testen. Groetjes Mamasab
Ik weet precies hoe je je voelt. Ik moest 1 december ongesteld worden maar tot op vandaag is er nog niks. Ik heb een heel regelmatige cyclus dus ik snap er niks van. Vanmorgen een test gedaan en deze was negatief.... Dus nu is het maar weer afwachten en als ik over een paar dagen nog niet ongesteld ben nog maar een keer testen!
Ik heb gisteren de dokter gebeld en het is blijkbaar heel normaal dat je als je zwanger bent, pas na twee of meer weken positief test. Heel fijn hè? Geduld is een schone zaak
Ik had ook mijn nod 1 of 2 dec ( vaste prik min 26 max 28 dag). Nu dag 30. Voel me een wandelende donderwolk, heb krampjes. Pffff. Alles wat bij ongi hoort, maar een beetje roze afscheiding, maar zeker geen bloed. Toch maar een test gedaan en die was neg. Het was een vroege test van zwanger en kids, maar wel met middagurine van een uurtje, want ik zit elk uur op de wc om te checken. Dus het zal toch wel echt negatief zijn. Ik wacht dus op mij ongi...? Heb net bij de kruidvat toch maar de 2v5 gekocht en ook een pak zwaar maandverband.... Want als mijn ongi komt zal het wel niet mis zijn.... En zo niet, dan maandag nog eens testen? Wat doen jullie?
Nog een reden waarom ik niet geloof dat ik zwanger ben: bij mijn vorige twee zwangerschappen had ik beide keren een dag of 3 voor mijn nod al een licht positieve test van de hema. Nu dus niets. En ook geen zere borsten... Voel me hartstikke ongi, maar dan zonder het bloedverlies... Mijn man denkt overigens al een week dat ik ongesteld ben.. Dus toen ik hem vertelde dat ik een test had gedaan snapte hij er helemaal niets meer van. Ach, heeft hij het ook een beetje zwaar. Oh ja en dit is voor mij ook al ronde pffff 20 ofzo, dus ook dat maakt het moeilijk om het nog positief te zien.
Dezelfde scheutje behalve ben ik op ronde 7. Ik ben pas 1 dag overtijd, heb hier de ongie krampen, alleen geen bloed.
Hallo! Ik had de 19e ongsteld moeten worden.. hier is ook nog steeds niks zichtbaar Overmorgen heb ik een buikecho om te kijken of alles wel naar behoren werkt
Hoi meiden, toen ik zwaner was van mij zoontje testte ik de 1e keer ook negatief. Was toen 1 dag overtijd. 2 dagen later wel positief! Succes!
En heeft iemand al nieuws????? Ik ben nog steeds niet ongesteld geworden... vandaag maar weer even een nieuwe test halen!!! Ik vind het wel heel spannend hoor!
niet zwnager/niet ongi... ik weet nog steeds niets. Heb al een onderwerp geplaatst of het soms door etso pillen kan komen. Zit nu op dag 31. Kramperig, beetje bleod, maar zeker niet ongi...
Ik had 2 december ongesteld moeten worden (regelmatige cyclus van 27/28 dagen). Maar ook hier nog steeds geen ongesteldheid en een negatieve zwangerschapstest. Verders geen verschijnsel van een ongesteldheid die er aan komt en ook geen zwangerschapsverschijnselen. Aankomend weekend willen wij nog eens gaan testen.
Ik heb hetzelfde ben nu pas 1 dag overtijd dus dat zegt misschien nog helemaal niks, maar normaal ben ik altijd regelmatig. vanmiddag had ik de vroege zw test binnen van zwanger en kids en deze was negatief! al had ik vanochtend wel een beetje rozige afscheiding met afvegen maar dat is nu ook helemaal weg... echt dat wachten pff hahah. hopen dat wel allemaal snel duidelijkheid hebben. Liefs
Hier nog iemand met t zelfde probleem! Inmiddels 6 dagen over tijd, n hoop symptomen maar steeds weer n nega test..
Is het besmettelijk ofzo? Wat een hoop overtijd met neg testen! Misschien gekke gedachte, maar zou je bij koude minder hormonen aanmaken, of minder snel?
Het was mij ook al opgevallen dat er aardig wat meiden nu overtijd lopen met negatieve testen. Wel heel apart!
Hallo, Ik ben nieuw hier, maar zit ook in dezelfde vervelende positie. Alleen ben ik al weer wat verder, want ik zit inmiddels op dag 75 en heb nog steeds geen positieve test en ook geen tekenen van ongie of zwanger. De huisarts vindt het niks ernstigs, omdat ik al een dochter heb, heb ik mijn vruchtbaarheid bewezen. Maar toch vind ik dit wachten maar niks!
@NI84, heb je al om een bloedtest gevraagd bij de huisarts? Als die negatief is, kun je misschien gaan temperaturen om een mogelijke eisprong te ontdekken.