emotioneel

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door staffies, 16 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. staffies

    staffies Bekend lid

    21 sep 2009
    551
    0
    0
    emmen
    hoi hoi,

    zijn jullie ook altijd zo emotioneel voor of na jullie ei...
    ik heb deze week waarschijnlijk mijn eisprong gehad ,maar weet het niet zeker ,maar ik ben zo emotioneel ik kan zo gaan janken om helemaal niks en mijn vriend zegt alweer is het weer zo ver haha

    liefs
     
  2. Poemelke

    Poemelke Fanatiek lid

    31 aug 2009
    1.341
    0
    0
    Ja!!! heel herkenbaar! heb ook verleden week een topic gemaakt over huilbuien!! kan om alles janken! sinds een paar dagen wat afgezwakt, maar nog steeds heel emo!!!
    liefs
     
  3. staffies

    staffies Bekend lid

    21 sep 2009
    551
    0
    0
    emmen
    vreselijk of niet ik word er echt gek van ...ik snap ook echt niet waarom ik weer zit te janken :(:(
     
  4. Poemelke

    Poemelke Fanatiek lid

    31 aug 2009
    1.341
    0
    0
    ja dat heb ik ook!! als mn vriend dan weer zeer verontwaardigd vraag wat er aan de hand is, weet ik het gewoon echt niet!!!
    ja zeer frustrerend!!hoop dat dit een fase is....!

    x
     
  5. boterbloempje83

    boterbloempje83 Fanatiek lid

    14 dec 2009
    1.526
    0
    0
    klinkt bekend in de oren meiden!!
    hier ook zo´n jank trien de afgelopen 2weken, en vandaag niet normaal.. janken om de zieligste liedjes op de tv-radio.. en als je vraagt wat is er, dan kan ik er niet eens een antwoord opgeven..
     

Deel Deze Pagina