Hallo iedereen, Ben nu 2 dagen overtijd. Maar hoewel loop ik al met 2 weken (zwangershapsymptomen), misselijk, hoofdpijn, krampen, duiziligheid, en overdreven moe. Kan dat zo vroeg al? Heb al eerder 4 testen gedaan, die waren negatief. Wil graag een derde. Heb vanmorgen nog een test gedaan en ik zag een 2e licht streepje. Ik was zo blij , dus besloot ik nog eentje te doen voor de zekerheid. En geen 2e streepje te bekennen. Wat nu??
Aanvulling: Ging na 10 minuten weer naar 2e test kijken en zag tot mijn verbazzing weer een 2e streepje maar heel licht. Weet het echt niet meer. Ga straks voor het zekerheid een test bij Apotheek halen, want volgens mij buurvrouw is het test die heb gebruik niet te vertrouwen.
je kan zeker al vroeg symtpomen hebben, al kunnen die vaak ook meerdere oorzaken hebben. Men zegt dat als je zwanger bent het HCG level om de 2 a 3 dagen verdubbeld. ik zou als ik jou was even een paar dagen wachten en dan pas weer testen. Mocht je normaal altijd een regelmatige cyclus hebben en nu dus niet zou ik de HA bellen en vragen om een bloedtest. Ik zie niet staan of je allang van de pil af bent maar dat zou ook nog een oorzaak kunnen zijn. ik heb ook wel eens na langere tijd wel een tweede streepje gezien maar dat was dus alsnog negatief. mijn vriendin daarentegen die testte pas ;positief toen ze al heel ver was. vreemd maar waar. succes!
Heb laatst gehoord van een kennis die haar test was eerst negatief en later positief. En ik dacht in het begin ook dat zal niks zijn. Ze is 8 weken zwanger al!! Dus meid proficiat hoor ik denk serieus dat je zwanger bent!
een test die 10 minuten pas resultaat geeft is niet betrouwbaar dat staat ook heel erg duidelijk in de bijsluiter.
tja dat zei ik ook. en meer maals maar uhm ze heeft al een echo gehad waarop bekend is geraakt dat ze 8 weken is. wonderen zijn nog niet helemaal de wereld uit.
Ik weet het niet meer. Ben naar HA geweest en hij zei dat als de test licht positief was dat ik inderdaad zwanger ben, maar ik kan nog een test doen voor zekerheid. Dus fietste ik snel na mijn afspraak naar etos zo was ik. Kocht daar een clear blue test. Ging het gelijk thuis doen. Na een paar tellen gaf de test negatief. Dus ben zo in de war. Heb HA gelijk gebeld en die zei dat het mischien kan komen omdat ik te veel drink en het Hcg in mijn urine te laag is en daarom dat het test neg gaf. Hij zei niet voor niets gaven de twee eerdere testen licht pos aan. Dat ik beter 2 dagen moet wachten en liever ochtendurine kan gebruiken. Maar wat ik niet snap is. Het Hcg te laag, maar heb wel heel veel kwaaltjes. Hoofdpiin, misselijk, moe alles eigenlijk wat een zwangere vrouw kan voelen. Hoe kan dat nou????
Hoelang ben je al bezig om zwanger te raken? En helaas is een test na 10 min echt niet meer betrouwbaar... Als de test pas na 10 min een heel licht 2e streepje vertoont kan je dit niet zien als positief. Dit staat ook beschreven in de gebruiksaanwijzing van elke test! Ik hoop voor je dat je over een paar dagen positief kan testen! Gr. Miranda
Ja bij mij was een licht streepje bij 1 dag overtijd ook zwanger bij eerste zwangerschap. Ik zou een nog 2 testen doen, morgen ochtend en maandagochtend beide met ochtend urine Succes en ik hoop het voor je! Groetjes Messie
Ben niet zolang bezig om zwanger te raken. 1 maand of zo. Maar ben zo ongeduldig. Was ik maar eerder begonnen, maar omdat we al 2 kids hebben moesten we goed erover nadenken. Ja ik ga zeker nog 1 test doen met ochtend urine want ben nog steeds niet On en heb wel echt klachten en ze zeggen dat je dit soms verbeeld omdat je zo graag een kind wil, maar ik voel me echt zwanger. Ik hoop dat ik gelijk krijg. Duimen voor me???
@jeanney3 Als je straks gaat testen zou ik wel ff proberen een paar uur daarvoor niet te drinken en te plassen, dan heb je meer kans dat de test positief uitslaat. Succes! Mirre
vin ik ook san ik ben ook nog niet zo heel lang bezig. ben in aug 25 geworden en ben in juni gestopt met de pil......... spannend nog allemaal