Goededag Heb een vraag namens een vriendin ☺ , weet iemand van jullie wat de halfwaardetijden zijn voor Ovitrelle? Ik heb op donderdag avond om 20:45 ovitrelle 250microgram gezet. Wanneer zou dat dan uit mijn systeem zijn? Van Pregnyl weet ik het wel maar pregnyl wordt dus niet meer gemaakt.
Bedoel je wanneer je het niet meer ziet op een zwangerschapstest? Dat is persoonlijk, de ene breekt het sneller af dan de ander. Sommigen met 8 dagen, anderen met 10 of 12. Je zou net als bij pregnyl kunnen testen vanaf bijvoorbeeld 8 dpo elke ochtend en kijken of de streepjes lichter worden. Als ze aflopen en weggaan is de ovitrelle eruit. Loopt hij weer op dan is het een zwangerschap.
Hier was op dag 10 vaak nog een tuurstreepje. Je kan best vroeg testen, maar nog niet juichen bij een streepje. Dan moet je om de dag testen en kijken of het oploopt.
Ovitrelle heeft dezelfde halfwaardetijd als Pregnyl. Alleen is Pregnyl 5000 eenheden en Ovitrelle 250 is 6500 eenheden, dus iets hogere dosis.
Dag allemaal, zojuist voor het eerst Ovitrelle 250 gespoten. Mijn spuit helemaal opgedraaid en gespoten kon niet veder en hij stond op 0. Erna kon ik hem nogmaals opdraaien? Had ik dit ook in moeten spuiten? of heb ik het goed gedaan tot 0 . Alles is nieuw en vind het nogal spannend en ben nu bang dat ik het niet goed heb gedaan…
Is de spuit helemaal leeg? Zie je nog vloeistof zitten? De bedoeling is dat hij in één keer leeg gaat.
Ik denk dat het dan goed is. Volgens mij blijft er namelijk altijd een klein beetje vloeistof over, omdat je hem gewoon niet tot de laatste druppel leeg kan spuiten.
@Saskia1992 Als je de gebruiksaanwijzing hebt gevolgd en de pen op 250 stond en hem toen leeg gespoten hebt tot 0, dan is het goed gegaan. Bij de meeste spuiten blijft vaak wat achter. Bij ovitrelle moet de luchtbel er ook uit (heb je vast gelezen in de gebruiksaanwijzing), dus logisch dat er wat vloeistof achter blijft.(want er zit geen lucht in om het laatste restje eruit te duwen) en het blijft spannend dat prikken. Goed dat je het checkt ! En succes !