Hoi meiden, Op de foto 2 ovulatie testen van gisteren en vandaag zojuist. Wat denken jullie? Was gisteren mijn beste test of moet hij nog komen? De test van vandaag lijkt toch iets lichter.... We klussen sowieso om de dag... gisteren nog Groetjes, LizzyLynn
Ik heb wel echt last overal van.. pfff Pijn in mijn onderbuik rechts en net alsof er een steen op mijn maag ligt Ik heb de test pas 1 keer eerder net zo donker gehad.. Maar daarna niet meer. Maar het zegt toch wel dat hij eraan komt
Bij mij was die bovenste echt wel positief! Ik zou zeggen; hij komt er vandaag of morgen aan. Veel vruchtbaar slijm toevallig? De pijn die je omschrijft ken ik van mijn (groeiende)ei. Om de dag klussen is helemaal prima meid!
Haii! Ik vond die bovenste ook wel redelijk positief Heb hem weleens donkerder gehad hoor, maar omdat ik al 2 dagen zo'n last heb Wist nooit waar de meiden het over hadden als ze de eisprong eraan voelde komen, maar nu weet ik het hoor pff haha! Zo'n last in mijn rechter onderbuik en echt een steen in mijn maag. Ook last van mijn bovenbenen. Lijkt een beetje op groeipijn wat ik vroeger had toen ik klein was
Action word niet paarser !! Dat was jou knaller. Mijne is al 4mnd precies zo als ik mn piek heb.zw&k bevestigd het bij mij altijd. Die knalt meer !!
Hi! Ik heb hem 1 keer eerder donkerder gehad.. dat was een paar maanden geleden. Ik beschouw de 25ste ook maar als mijn piek, aangezien ik gisteren en eergisteren zoveel klachten had bij mijn onderbuik aan de rechterkant.
Ei ei ei die is al voorbij haha de 25ste meid. Hoop over 13 dagen een mooie vette test voorbij te zien komen
Ohhh hoop het zo!!! Gisteravond ook geklust... We hebben sinds 18 november om de dag geklust Heb sinds vanmiddag al 2 keer een felle steek gehad recht onderin mijn buik.. Heeft zit iets te betekenen?