Ik heb het idee dat ik mijn eisprong voel elke maand, maar het valt me op dat het altijd rechts is. Felle pijn die na een uur of twee weer weg is.. Is het uberhaupt mogelijk? Chantal
Het kan per cyclus verschillen. Ik had hem de laatste keer dat ik bij de gyn. was ook aan de rechterkant. Volgens hem is dat per cyclus verschillend en kan het de volgende keer net zo goed de linkerkant zijn.
Hoi, ik heb het ook altijd iedere maand aan de rechterkant een uitzonderingd daargelaten. Nooit aan de linkerkant, en als ik het een keer niet aan de rechterkant voel ook niet.
Dacht het ook altijd, maar door de echoos wist ik dat het ook weleens aan de andere kant zat, terwijl ik altijd rechts pijn had en nooit links. Maar heb wel degelijk links eitjes gehad!
Hallo, Ik heb ook altijd alleen maar rechts pijn. Mijn gyn heeft ooit eens gezegd dat dat misschien is omdat er meer zenuwen rond de rechtereistok zitten dan links. Mogelijk heeft iedereen dat? Ik heb gisteren namelijk echter ergens op een Engelse site gelezen dat iedereen de eisprong altijd rechts voelt, of hij nou links springt of rechts. Als ik weer kan ontdekken waar ik dat gelezen heb, zal ik de url even posten.
Bij nader inzien staat er iets heel anders http://www.babyhopes.com/articles/ovula ... ptoms.html "About one-fifth of women actually feel ovulatory activity, which can range from mild aching to twinges of sharp pain. This ovulation symptom, called Mittelschmerz, may last anywhere from a few minutes to a few hours and is usually noticed in the right side of lower abdomen."
Ze zeggen idd dat de pijn rechts zit, maar ik kan er niet uit op maken dat je eisprong altijd aan de rechterkant zit. Waarom zei een gyn. ook links kijken als je altijd aan de rechterkant een eisprong zou hebben?