Dames, graag jullie mening... Zie jullie net als mij een licht streepje? Of wil ik het gewoon te graag zien?
Bedankt voor jullie reacties ! Zeker spannend! De foto is ongeveer na 7/8 minuten genomen. Ik kreeg het streepje namelijk niet gelijk goed op de foto. Het was na 5 minuten wel iets lichter, maar er stond wel echt een roze streepje. Maar ik heb dus geen idee sinds wanneer het dan is. Ik ben 23-10 na een cyclus van 37 dagen voor het laatst ongesteld geweest. Vandaag is dan weer dag 37... Morgen maar testen met nog een keer kruidvat en een clearblue met de wekenindicator!
Dank jullie wel! Nu moet ik het nog tot zes uur volhouden tot mijn vriend weer thuis is, haha... Dus maar mooi wat dingetjes gaan doen :-D! Ik heb geen idee wanneer ik mijn eisprong heb gehad, maar moet ik rekenen vanaf de eerste dag van mijn laatste menstruatie?
Gefeliciteerd, als ik deze test voorheen in mijn handen had gehad had ik hem weggegooid haha. Inderdaad rekenen vanaf je eerste dag van je laatste menstruatie en dan ongeveer je cyclus aanhouden. Succes met klusjes verzinnen
ja hoor streepje, en als die kv test helemaal opgedroogd is word het streepje meestal nog duidelijker dus gefeliciteerd! de komende dagen zal ie vast nog veel duidelijker worden en ik denk ook eerder 4 weken zwanger dan 5