Rogijuli..volgens mij nemen je testen pas na een week of 12 weer af..tenminste zo had ik dat een keer gelezen. Madelie wanneer is jouw echo weer dan?
Mooi Rogijuli! Zulke testen wil ik straks ook Ik vond het nog een oude dipstick bij het opruimen van de kast in de badkamer. Vraag me niet waarom maar ik moest hem ff doen haha. Prachtige indroger Bekijk bijlage 462295 Amper op de foto te krijgen. Toch vind ik het bizar dat er na 10 minuten zoiets op komt te staan. Het is dat ik weet waar ik in mn cyclus zit en ik nu nooit positief zou kunnen testen maar in het echt hoef ik niet te turen om een streepje te zien.
Dracaena het zijn inderdaad de hormonen die de vermoeidheid veroorzaken. Maar voel me verder prima dus ik heb niets te klagen. Huisdieren blijken toch vaak een zwangerschap aan te kunnen voelen. Spannend hoor. Maandag heb ik weer een echo Julia. Spannend weer, maar ik heb er vertrouwen in. Rogijuli mooie test! Hoe voel je je verder?
Bam weer terug naar utro temperatuur! Sasjuh ook weer omhoog zie ik! Madelie ik heb ook een goed gevoel voor je! Hoe laat maandag?
Hahaha ja idd weer omhoog. Vind hem nog wel laag, vorige x zat ik na ei altijd rond de 37 graden. Maar zag in mn kaartje van toen dat de coverline toen ook veel hoger stond dus dat klopt dan wel.
Hoop op een vroege innesteling Mamalap met je dip gisteren! De afspraak morgen bij de verloskundige is 10.40 uur. Beetje onhandig halverwege de dag dus plan maar een vrij dagje.
Wie kan mij even helpen... Mijn temp is enorm aan het schommelen deze dagen, ik heb een menstruatie achtig gevoel in m'n onderbuik (zeer duidelijk aanwezig) en onderin rugpijn, ook af en toe een soort spelden prikjes?? En sinds vannacht afscheiding wat lijkt op lotion/melk ??? (Niet heeeeeeeel veel maar het is verre van droog, ook niet slijmerig) Vanaf 28 mei op stipte tijden aan het tempen, en toen liep de lijn 'mooi' Heeft er iemand ook zulke schommelingen? Is het niks? Gebeurd er wel wat? Ik ben nog niet zo ervaren met de tempkaartjes dus hoop dat iemand mij wat verder kan helpen? Ben t nu een beetje kwijt eigenlijk
Een dagje vrij kan ook geen kwaad toch Madelie? Hmm ik schommel tussen 36.6 en 36.7 is dat normaal dat de temperatuur niet alleen maar stijgt? Begin al wel weer gevoelige borsten te krijgen. Denk niet dat dat een goed teken is. Vorige twee cycli ook gehad een aantal dagen voor nod. Snap niet hoe ik daar ineens zoveel last van kan hebben terwijl het normaal alleen maar een avond voor de menstruatie een beetje gevoelig was. Blergh die onzekerheid XD
Hier ook terug omhoog. Ik zit meestal rond 37.1 na ei. . Dus vrij normaal hier. Wel afscheiding. . Hè bah.
Zo stom heb al twee dagen het gevoel dat er zich echt iets afspeelt in mn buik. Ben enorm emotioneel al de hele dag en kon er niet meer tegen. Toch een kruidvat test gedaan. Hartstikke omo wit natuurlijk. Had gewoon moeten wachten tot nod. Ach het zal wel weer ronde 11 gaan worden. Te zenuwslopend dit
Dit dus!!! Beetje nadeel van forum dat 10 dpo witte test gelijk gezien wordt als ronde voorbij. MAAR: als innesteling pas rond 8 a 9 dpo is kun je nooit op 10 dpo positief testen. Fertility friend zegt in hun onderzoeken van alle kaartjes. Gemiddelde 1e positieve test 13 dpo.
Dankjewellie voor de lieve woorden. Los laten is iets wat ik niet goed kan als gevolg dat mijn hoofd geen rust vind. Hopelijk kan ik mezelf een beetje gerust stellen de komende dagen.
Idd wat niet is kan nog komen. . En nee heb je en ja kun je krijgen. . Mooie uitspraken maar het wachten duurt gewoon lang! Hopelijk krijgen we een tuurtest te zien om maar ff mee te beginnen
En weer naar beneden. Ik heb zo'n gevoel dat dit een heel wisselend kaartje gaat worden en niet stabiel boven 37.0 dpo