Uh dat is inderdaad apart voor jouw temperatuur zo vroeg in jouw kaartje Rogijuli. Hier gewoon normale na ovulatie temperatuur niks bijzonders.
Tja.... kweet het ook niet. Hij zal morgen wel weer normaal zijn (36.8 denk ik) Heb wel vreemde ongi buikpijn sinds vanochtend... Het vrouwenlichaam blijft maar een apart iets. Over 2 dagen jouw eerste testje showen mamalap?
Rogi ligt er misschien een griepje op de loer? Mijn temp was weer gezakt. Ik heb eigenlijk niet echt het idee dat het gelukt is.
In ieder geval doen op 10 dpo. Maar zal wel vertellen worden dat hij negatief is en dan in de middag naar gynaecoloog. Kijken hoe verder volgende ronde. Ik hoop nog steeds hormonen spuiten, mijn gevoel zegt dat het beter is voor mij. Ik vind dat dus spannender dan de test
Geen idee. Ik voel me 100% fit. Een griepje begint bij mij altijd met weeig misselijk en hoofdpijn. Vaak heb ik niet eens verhoging tijdens de griep en als ik dat sporadisch wel heb, komt het vaak nadat ik al een aantal dagen misselijk ben geweest. Ik verwacht dat hij morgen wel weer normaal is hoor.
Ik vind het allebei superspannend hoor Mamalap!! Ga gewoon superhard duimen dat die hormonen niet meer nodig zijn
Ahh Deedeebowtie ook al slecht gevoel over deze ronde ach hetzelfde geld als bij mij we weten het pas over een paar dagen
Deedee... heb je een dpo in gedachten waarop je wil gaan testen?? Mamalap doet altijd 10 dpo.... jij ook ?? Enneuh... zolang hij niet naar je coverline gaat blijf ik hopen voor je hoor! Daaaaaaaantje.... waar ben je nou meis?? Hoop dat alles goed met je gaat!!
Ik moet even een referentie check hebben dames. Gisteravond zei iemand tegen mij je mag al heel blij zijn dat je er 1 hebt. Ik zei gelijk dat ik dat echt de grootste dooddoener vond die er was om tegen iemand te zeggen die in de mmm zit. Heb ik nou te fel gereageerd? En het kwam van iemand die als een zus voor mij is. Ik zit er toch een beetje mee in mijn maag. Het voelt echt een beetje alsof ik geen recht op die wens heb omdat ik er al 1 heb.
Nee hoor..... je hebt niet te fel gereageerd. Zelf ben ik altijd de persoon die tegen mensen zegt dat IK niet zo moet zeuren want IK heb er al 2 en sommige mensen nog helemaal niks. Maar ik zou dit noooooit tegen iemand zeggen die er al 1 heeft en in de mmm loopt voor een 2e. Alsof het voor een tweede (of 3e 4e etc) minder erg is dat je in de mmm loopt. Vind dat zo aso om tegen iemand te zeggen.
Ja dat dacht ik ook. Thanks. Maar ik dacht misschien zijn het mijn eigen emoties die hier een rol in spelen. Omdat ze als een zus is ga ik hier morgen bij een kop koffie nog eens rustig over hebben. Ik geloof niet dat ze het zo bedoelde, maar ze had de nodige alcohol op en ik uiteraard niet. dus heb het redelijk snel afgekapt.
Zeer zeker niet. Het doet mij nu zelfs meer zeer als voordat ik zwanger werd van S. Het gaf toen zoveel spanning in onze relatie dat wij besloten dat onze relatie ons meer waard was als een kind. Als bij wonder bleek ik toen zwanger. Nu kan ik me er niet bij neerleggen en ik vind het vreselijk als mensen dit soort opmerkingen plaatsen! Wel is het zo dat ik nu merk dat onze relatie echt heel veel kam hebben!
Ik zit nu op 10 dpo maar test eigenlijk zelden voor nod. Sterker nog heb al lang niet meer getest omdat ik aan temperatuur kan zien hoe laat het is.
Thanks Deedeebowtie! Ik wist van andere topic dat jij pas test op of na nod. Paar dagen nog. Blijft toch weer spannend.
Tuurlijk mag je al blij zijn dat je een kind hebt. Maar maakt dat je huidige wens en gemis minder? Nee dus, anders zou je niet de mmm in zijn gestapt wetende dat dit een zeer pittig traject is. Ik vind het een zeer ongepaste opmerking van de persoon. Niemand kan voelen wat jij voelt, dus daar zo'n hard oordeel over geven is werkelijk over de grens.