Pff wat een rot cyclus sasjuh Melzoe ik durf weinig te zeggen over je kaartje Succes bij echo rogi! Zal mn ei geweest zijn denken jullie?
Alles wat ze kon beoordelen is goed. Ook de groei Ze kon alleen het hartje niet goed beoordelen vanwege zijn ligging en ook de mond niet goed (ivm hazenlip) omdat hij telkens met zijn kin op de borst dus mag ik volgende week nog een keer terug. Zit nu nog te wachten op de gyn. Bekijk bijlage 473578 Bekijk bijlage 473579
Fijn Rogijuli dat alles wat ze kon beoordelen al goed was dat hartje en lip komen volgende week vast goed
Ik denk dag 16 je ei. Dag 11 was denk ik gewoon een uitschieter geweest. Misschien wijntje gedronken dag ervoor?
Ooh daar ben ik zeker niet bang voor hoor dat zit wel goed Hij was echt heel vervelend aan het doen. Telkens wegdraaien op het moment dat hij juist stil moest liggen. Rondje gelopen, wat rond gesprongen maar niks hielp
Ziet er allemaal weer prachtig uit Rogijuli! en wat goed dat dat ventieltje er nog steeds aan zit Sasjuh en repeltje ook al in de weer met een verstoppend ei zie ik... je zou bijna gaan denken dat we Pasen vieren
Ja daar was ik met 5 minuten uiteraard weer weg. Ik moet een bekkenband gaan dragen ivm mijn bandenpijn. Maarja voor die 5 mins wel bijna een uur moeten wachten (uitloop ivm 2 spoedgevallen).
Zo zeg..hartje vinden vandaag was echt een uitdaging. Ben mijn eigen ritme wel 14 keer tegen gekomen.. Zit die nu opeens overal!? Pff ik wilde t net opgeven toen ik t locomotiefje vond. Dat de beeb dr nog was wist ik wel want de dame heeft eerder vanavond onder mijn handen liggen draaien en duwen..heel bijzonder weer..maar ik wilde ook nog zo graag even t tempo van het hartje horen..en gelukkig..die klonk goed! Fijn dat alles in orde is Rogijuli!
Heel veel plezier mamalap! ......😉en wij mogen vast wel weer mee gluren op de foto's. altijd leuk