Gewone zhuis bed slaap ik prima in. Maar dit is een speciaal verlosbed wat uit elkaar kan tijdens de bevalling (ik lig dus ook op een reserve verloskamer). En hij ligt echt niet lekker genoeg om op te slapen.
Een blaasontsteking zit in je blaas, daar krijg je geen groene afscheiding van. Zou eerder aan een schimmelinfectie of vaginale bacteriële infectie denken.
Ja dat zou inderdaad ook kunnen, ik zal zo direct even bellen, laat het weten. Ik doe denk ik overmorgen weer 1, het loopt niet zo heel snel op en heb geloof ik nog 2/3 testjes.
Die dipsticks knallen later pas! Dus super mooie streep. Beste is nu echt niet meer testen, sowieso dag of 4 niet meer, daarna heb je de grootste kans op een knaller bij die dipsticks zo rond 5 weken zwangerschap.
Rogi: hopelijk zijn de controles van vandaag goed genoeg dat je naar huis mag, naar je eigen bed is toch het fijnst!
Rogijuli..wat stom dat ze je geen gewoon verpleegbed konden geven en dat je zo slecht geslapen hebt. Hopelijk is de ctg zometeen goed en kun je snel naar huis. Monique..ze lopen mooi op. Wel vervelend van die afscheiding. Hopelijk stelt het niets voor. Hier: de ribben doen nu echt verschrikkelijk pijn. De glucosetest verzet naar vrijdag en manlief al gemaand dat ie meemoet (dan maar zorgverlof ofzo) want ik durf zo niet te autorijden. Morgen een consultatiebureau afspraak die ik zo ook maar ga verzetten... Beebje beweegt hele dag door nu en dat is best gezellig maar ik kan dr niet van genieten
Wat ontzettend vervelend Julia. Gekneusde ribben kan vrees ik nog wel een tijdje duren. Wat wel kan helpen is bij hoesten een kussen tegen je ribben drukken.
Julia, heb geen verstand van gekneusde ribben. Maar ik hoop dat het snel over is meid! Hier de ctg afgerond, de intake thuismonitoring gehad. Nu wachten tot de arts de ctg heeft beoordeeld en dan mag ik gaan..... Schiet op!!!!! I wanna gooooooo
Yes... onderweg naar huis. Heb geen strikte bedrust gekregen. Intakegesprek ging wat snel (ivm drukte) dus morgen als ze komt voor de ctg dan praten we ff verder over wat ik wel en niet mag in huis.
Ben een beetje verbaasd bij de ha weg gekomen, had een vrouw in opleiding en ze zei dat het bij de zwangerschap hoorde en waarschijnlijk vaginose was ofzo. Heb nog gevraagd of het geen infectie kon zijn maar dat kon niet want dan had ik wel pijn. Na een beetje aandringen doet ze toch een urinetest maar een uitstrijkje vond ze niet nodig. Moet wel over 2 weken over zijn.
Bacteriele vaginose (ofwel Gardnerella) moet wél behandeld worden! Het vergroot de kans op miskramen en vroeggeboorten! Iets wat door veel huisartsen nog steeds niet wordt erkend. Gelukkig door mijn huisarts wel. Ik heb er regelmatig last van gehad en kreeg 50 gram vaginaalcreme Clindamycine 2% voorgeschreven wat ik 1x of 2x per dag met een applicator in moest brengen. Dit middel kreeg ik speciaal voorgeschreven omdat ik zwanger wilde worden.
Het is een disbalans in de bacteriën die al in de vagina leven. Eén soort krijgt de overhand. Dit kan soms vanzelf herstellen. Maar als je eenmaal hebt gehad komt het vaak weer terug, het kan hardnekkig zijn. De creme die ik noemde werkt bij mij heel goed en zeker nu je zwanger bent zou ik erop staan dat het behandeld wordt.
Jeetje zeg, bedankt voor de info!! Ik denk dat ik morgen kan bellen voor mn urine uitslag en dan ga ik dat direct aangeven!
Tjonge Monique..als ik Madelie zo hoor moet je inderdaad alert blijven! Een kussen tegen mijn ribben kan niet echt want de pijnlijke plekken zitten onder mijn oksel en linksachter op mijn rug. Af en toe druk ik erop om wat minder pijnlijk te hoesten. Voor de rest neem ik 5x per dag paracetamol..Ik heb het ook nog nooit gehad eerder..maar weet nu precies wat het is!