Emmy ligt nu lekker te bakken/ontdooien in de warme stoof en is lekker aan het chillen en doordelen zodat hij morgenmiddag bij jou mag zijn.
Nee dat kan niet. Hij wordt dan pas in de middag geplaatst Ik denk/hoop dat het zhuis gewoon laat is met bellen helaas :x
DUIM DUIM DUIM goldfishie!! Hier ook weer het een en ander gebeurd. Aanvaring gehad met schoonmoeders over de voeding van B. Ik kwam erachter dat ze voor de boterham van de middag een babytoetje geeft. Zonder overleg of de vraag of ik dit erg zou vinden. Nu vond manlief dat ik me aanstelde en het allemaal niet uitmaakt, maar daar heb ik hem snel van genezen. Ik vind het niet zo gek dat als ze terug komt van een dagje opa en oma dat ze stik chagrijnig is omdat ze honger heeft. Warm eten proberen ze dan wel maar omdat ze nog een fles nodig heeft en die met de lunch niet krijgt geven ze eerst die. Echt hoe moeilijk kan het zijn. En dan thuis komen en dan horen dat schoonmoeder vindt dat je overbezorgd bent. Nou lekker dan, ik woensdag met haar gepraat dat ik graag zou willen dat ze zich aan het schema houd. Ze zegt het te gaan doen, maar ik ben benieuwd. Over het werk weet ik nog niet wat ik ga doen. Schoonmoeder heeft al wel aangegeven een extra dag niet erg te vinden. En als ze naar school gaat over een aantal jaar is het ook te overzien, dus afhankelijk wat ze me aanbieden neem ik het aan.
Dracaena.. zucht.. tja sommige mensen denken het beter te weten, maar idd gewoon het schema aanhouden. Hopelijk luistert ze!