ovulatie en temperatuur...

Discussie in 'Temperatuurkaartjes' gestart door Music Mama, 27 jun 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nephtys

    nephtys Bekend lid

    24 nov 2014
    959
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nou heel
    Simpel niet gegroeid geen hartje meer
     
  2. MLady

    MLady Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    4.674
    1.880
    113
    Oh je hebt weer een echo gehad, had niet in de gaten... Jemig meis... :(
     
  3. mamalap

    mamalap Niet meer actief

    Nee Nepthys wat ongelooflijk triest. Na alles doorstaan te hebben afgelopen weken. :x
     
  4. nephtys

    nephtys Bekend lid

    24 nov 2014
    959
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja ik had t al verwacht. Doet zoveel pijn, vriend zegt ach de tweede gebeurt zoveel mensen. Dus ik ... Lijkt alsof je geen pijn hebt? Zet ie me daarna de auto uit en moest maar alleen thuis zitten en gaat morgen 5 dagen met vrienden weg. Had hij al Geboekt. Hebben wel bloed onderzoek gedaan en ik zei al mocht het derde x wee gebeuren dan iui (vrienden van ons ook gedaan) en daarna ivf (vrienden van ons ook gedaan) en daar wel zwanger mee geworden. Zegt vriend nee dat is alleen voor als je niet zwanger kunt worden. Wel dus want zij hebben alles op alles gezet. Sorry zit even helemaal in de emotie. Ziek gemeld van werk. Rest van de week komen vrienden bij me.
     
  5. nephtys

    nephtys Bekend lid

    24 nov 2014
    959
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ben zo aan t huilen, en ik ben drama als t elke keer zo drama is met jou dan maar geen kinderen meer.
     
  6. XmoonlightX

    XmoonlightX Niet meer actief

    Ach meis wat verdrietig! En wat naar dat hij nu niet bij je is.
    Ivf krijg je idd niet op basis van 2 ma.
    Maar meid wat naar, dikke knuf en veel sterkte
     
  7. nephtys

    nephtys Bekend lid

    24 nov 2014
    959
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nee bedoel ook dat je na de derde keer ivf krijgt en dat je daar op voorbereid moet zijn al je opties
     
  8. Goldfishie

    Goldfishie Fanatiek lid

    2 jun 2013
    4.331
    25
    48
    Nepthys: ik vind het heel erg verdrietig voor je, had zo gehoopt dat de echo goed zou zijn. Dikke knuffel!
     
  9. XmoonlightX

    XmoonlightX Niet meer actief

    Laat ik het dan zo zeggen ik heb dit eigenlijk nog niet zo meegemaakt in mijn omgeving en hier op het forum...
    Maar vind het zo verdrietig voor je!
     
  10. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    55.191
    15.703
    113
    Nabij Utrecht
    :(:( Balen nepthys :(:( Je was toch weer zo goed op weg :(:(
    Hopelijk ben je snel weer zwanger!

    Overigens wil ik nog wel ff inhaken op het iui en ivf stukje.
    Deze behandelingen krijg je alleen als het zwanger worden zelf niet luklt (na ruim een jaar proberen), maar krijg je niet als je miskramen krijgt en dus wel spontaan zwanger kan worden.

    Wat ze jullie zullen aanbieden is een bloedonderzoek om te kijken waarom het telkens fout gaat.

    Zwanger kan je worden dus die MMM heb je niet nodig.... nu nog zwanger blijven meis!! Ik duim dat dat snel zal gaan gebeuren!!
     
  11. nephtys

    nephtys Bekend lid

    24 nov 2014
    959
    0
    0
    NULL
    NULL
    Thx Rogi
    Vrienden van ons zijn goed geholpen in de omgeving en hebben ondanks de miskramen wel degelijk iui gehad en daarna toen dat niet lukte ivf. Met de ivf bleef t wel plakken
     
  12. True love

    True love Actief lid

    27 okt 2014
    348
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nepthys wat ontzettend naar voor je, sterkte!
     
  13. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    55.191
    15.703
    113
    Nabij Utrecht
    Het spijt me dat ik dit nu zeg maar dan is het puur toeval geweest dat het met ivf bleef plakken

    Ook zal er wel iets meer mis zijn geweest dan alleen mk's want anders krijg je echt geen ivf. Ook doen ze altijd 6x iui voordat ze op ivf overgaan. Tenzij gebleken is (oa slecht zaad) dat iui geen kans meer heeft. Dan gaan ze wel sneller over ol ivf.
     
  14. nephtys

    nephtys Bekend lid

    24 nov 2014
    959
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ok ja raar misschien. Geluk gejad
     
  15. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    55.191
    15.703
    113
    Nabij Utrecht
    Mamalap.... al zenuwachtig voor morgen?? Kwaaltjes/gevoel nog aanwezig :)
     
  16. Daantj

    Daantj Bekend lid

    24 aug 2014
    603
    0
    0
    NULL
    NULL
    Aaw nepthys:(:( echt klote dit! En jammer dat hij niet bij je is. Ik hoop dat je veel steun ondertussen bij vrienden krijgt. Dikke knuffel hoop dat je snel zwanger opnieuw mag raken

    Hier voel ik me helaas nog niet goed heb ook alweer 2 dagen bruinverlies gyn zei dat het van die verdikking kan komen
     
  17. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    55.191
    15.703
    113
    Nabij Utrecht
    Ook met ivf kan je miskramen krijgen hoor meis. In mijn geval zelfs een doodgeboorte dus probeer niet teveel op dat soort verhalen te bouwen.
    Verminderde/onvruchtbaarheid is voor velen een taboe en daarom spreekt men daar niet snel over waardoor het lijkt alsof mmm behandeling "zomaar" gegeven worden ;)
     
  18. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    55.191
    15.703
    113
    Nabij Utrecht
    Bah Daantje, het wil bij jou maar niet ophouden he :x
     
  19. nephtys

    nephtys Bekend lid

    24 nov 2014
    959
    0
    0
    NULL
    NULL
    Daan verdikking ? Jullie gaan er direct weer voor straks of wacht je een menstruatie af?

    @ Rogi; die mensen zijn er heel Open over zeker nu ze een kindje met succes hebben . Zaad was niet verminderd en eitjes ook niet. De Arts zei zelfs dat ze niet snapte dat het niet bleef hangen. Ik lieg echt niet. Ti's ongelofelijk dat anderen t zo makkelijk hebben en een ander deel zoals wij zo moeilijk. Ja ik kan zwanger worden, nee ik houd niet vast. Pech? Bij Daan bij mij? Pech elke x bij anderen? U tell me. Bloed onderzoek is vandaag gedaan.

    Ik ga eerst uitbloeden en hopen dat t op gang komt. Bloed nu al (15.00u ingebracht). Ik weet wel dat m'n eigen gevoel dit al wel aangaf in t begin zelfs al toen er nog niet eens sprake was van miskraam of buikpijn. Zo een achterlijk gevoel voel me een heks ofzo. Ffff geen gemene hoor... Maar toen ik de test had zei m'n gevoel al dat dit m weer niet zou worden. Op de een of andere manier houd ik me vast aan poging 3 weet niet waarom. Ik hoop dat ik niet in die herhaalde molen kom te vallen. Spijt me nogmaals zo dat ik zo negatief was. Het was echt zelfbeschermjng en smeken bij jullie om hoop zeg maar. En zo stom dat ik t toch wist al maar dat t toch even is gaan kloppen en meteen ook weer stopte. Gemeen eigenlijk.
     
  20. XmoonlightX

    XmoonlightX Niet meer actief

    Dan zijn zij eerder een uitzondering op de regel neptys dat ze het kregen.
    Meid ik bedoel dit niet om lelijk te doen, maar ik zit in een mk club, waar meerdere al 2 of meerdere mk gehad hebben en zij hebben echt geen recht op ivf.. Daarnaast zo'n pretje is ivf nou ook weer niet..
    Hierbij zijn er ook die na 2 mk wel zwanger blijven, ook in mijn omgeving. Dus geef de moed niet op.
    Probeer niet teveel op ivf te fixeren omdat je een koppel kent die dit na meerdere mk gehad hebben. Ik ben bang dat je dan namelijk erg teleurgesteld bent..
    Bij mij zeiden ze zelfs, dat de telling weer opnieuw begint na een mk/ma, dus je zit straks weer in ronde 1. Geestelijk krom maar zo kijken ze er wel naar..

    Was je trouwens tussen je twee mk , een keer ongesteld geweest?? Dit werd mij wel geadviseerd, omdat zonder een cylcus ertussen de kans op een mk verhoogd.
    Daarnaast is bij ivf geen bevestiging op een innestelling maar een bevestiging op een goede bevruchting..je hebt volgens mij zelfs iets meer kans op een mk/ bbz bij ivf.

    Meid laat eerst dit op je af komen en verwerken en kijk erna weer rustig verder.
    Dikke knuf..
     

Deel Deze Pagina