Hmm hier vandaag 36.9 hoop niet dat hij nog verder omlaag gaat. Hopelijk morgen weer 36.9 of hoger. Bang dat de duivels toch nog komen haha. Music mama haha dat is indd gek. Zien we elkaar miss wel indd. Zonder dat we het weten.
@Xmoonlightx: mooi vroeg het me inderdaad af waar je banner op gebaseerd was. Pff altijd spannend die laatste dagen 😒 @summer: 36.9 is nog steeds hoog voor je hoor! Wanneer ga je weer testen?
@mamalap ik denk vrijdag pas. Als ik hier aan een test kan komen haha. Eens even kijken of ze hier in de winkel wat hebben. En moeten mijn ouders er wel niet net komen haha.
Ben je ook met je ouders summer? Haha wij gaan dus oik met mijn ouders en broer.. Mijn temp was 36.9.. die mag dus echt wel ff omhoog nog.. ik hoop dat ie aankomende dag 37.2 wordt en dan zo blijft!.. zit 6 dpo nu Moon.. bij jou wordt het wel echt spannend hoor nu! En summer ik zag alvast voorzichtig dat ik echt denk dat je zwanget bent gezien je temp! Wil je echt Tot vrijdag wavhten? Ik zal morgen ochtend testen als ik jou was!.. is toch wel een winkel centrum in de buurt? Of een supermarkt?.. blijven jullie het weekend ook nog?
Haha volgens mij zijn wij nieuwsgieriger dan summer! Ik was ook allang naartoe een winkelcentrum gereden
Music mama, ja we zijn met mijn ouders en zus +vriend en kindje. We gaan morgen nog een weekend boeken haha. Ik zag net in de winkel indd 2 testen liggen. Van een onbekend merk en een van clearblue. Miss straks toch maar een kopen. rogijuli hahha indd. Zou wel grappig zijn. Mamalap haha ja ik weet niet wat het is. Andere rondes wilde ik ook graag testen en kon ik niet wachten. Heb nu opeens een rust en wil het wel weten, maar zou ook tot vrijdag kunnen wachten. Maar denk toch dat ik straks maar alvast een koop voor morgenvroeg. Vind het alleen zo rot om hier te kopen haha. Moonlight jij nog geen drang om te testen?
hihihi ik heb nog wel een test thuis liggen haha die kan ik wel voor je meenemen als je je cottage nr dan door geeft leg ik hem vlakbij ergens onder een steen hahaha Fijn dat ze daar ook testen verkopen summer! succes! IK DUIM VOOR JE OP EEN MOOIE POSITIEVE TEST! Meiden ik loop weer leeg... denk steeds dat ik ongesteld ben geworden! maar das dus niet zo.. ik ben naar de wc geweest en heb m'n cervix slijm ff gecheckt.. weer eiwitachtig en behoorlijk veel! hele draden! (sorry voor de nasty details ) ik vul net bij FF mijn cervisslijm in en nu weet ie niet zeker weer of mijn ei wel de 21e was... zucht... ow ja en mijn baarmoedermond ligt wel laag.. vind het moeilijk te beoordelen of ie hard of zacht is...
Maar welke test zal ik pakken de cb plus test of de onbekende test? Weet niet of de cb plus goed is. Music mama dankje. Hoop het ook. En dat voelen of je ongesteld word, heb ik ook. Alleen als ik dan kijk heb ij bijna niks van afscheiding. Dat wat ik zie is wit(melkachtig).