Rogijuli veel plezier. En laat die jongens maar goed zwemmen haha. Goldfishie je temp is nog hoog. Testennnn!! Ziet er goed uit. Music mama. Hier temp wel weer lager. Maar voelde mij te slecht om vandaag te temperaturen.
Pff ik denk steeds.. zal het dan toch? Maar test niet want het komt echt door het ziek zijn.. zucht. . Wat kan je je allemaal wel niet in je hoofd halen als je zwanger probeert te worden. .
Goldfishie, ik denk eigenlijk dat je pas op dag 17-18 je ei hebt gehad. Dat is dus veel later dan ff aangeeft en zou dus betekenen dat je nu op 9 DPO zit en dus nog 5 dagen te gaan hebt tot je nod.
Die van mij is geen touw aan vast te knopen die gaat op en neer :S Maja goed ik kan ook pas volgende week het weekend testen. Tot heden voel ik heel weinig alleen 2 dagen terug wat krampjes net of ik ongesteld moest worden
@goldfish : balen!!!! @daantj: is normaal dat hij wat op en neer gaat. @Music mama : Hoe is het bij jou? Met de griep en temperatuur?
Haha zonnetje ik heb NOG geen stress Maar omdat ik iedereen hier zie praten dat hij hoog moet blijven vandaar. Het is ook mijn eerste kaartje daarom al die vragen telkens
Daantje: je hebt nog wel even tot nod, even afwachten nog. Hier is vandaag de ongi begonnen, zit dus weer op dag 1. Nieuwe ronde nieuwe kansen!