Ik ben hier al een tijdje lid en wilde jullie wel iets vertellen wat wellicht voor jullie ook kan werken. Zijn ruim 1,5 jaar bezig voor een kleintje en na 2 miskramen hebben wij Hulp gezocht in het ziekenhuis in Gent. Hierbij werd geconstateerd dat manlief slecht zaad heeft en ik een dun slijmvlies. Dit was rond ovulatie 4,5 tot 5,5mm. Na aandringen (omdat ik veel had opgezocht) mochten wij starten met vaginale viagra (dit is gewone viagra versmolten met olie en zetpillen van gemaakt) en al na de eerste cyclus werkt het!!! Eerst was het op de dikst plekken 5mm en andere plekken 1mm. Na 7 dagen gebruiken is het nu rond ovulatie op dunste plekken 5,5 en dikst 7mm!!! We zijn nog niet zwanger maar volgens Gent hebben We voor het eerst een reële kans dat het lukt en blijft zitten!!! Laat je dus niet wegsturen maar vraag om viagra. Moet je wel zelf betalen (70 per maand) maar probeer het! !! Groetjes
Hi Meissie, wat fijn dat ze je wilen helpen in Gent, wat is de merknaam? Zit ook in Gent zal het eens vragen
Ik zie dat jij wederom zwanger bent. Gefeliciteerd!!! Hopelijk gaat het deze keer wel goed! Wat is er bij jouw onderzoeken uit gekomen? Klinkt niet als dun slijmvlies omdat je wel langer zwanger bent geweest. Gebruik je ook progesteron bolletjes??? Heb je ook dr. De sutter? Sterkte deze weken meis! ! Ik hoop ook op een wonder!!
Hi meissie, ja super pril nog nog een week in spanning en volgende week echo. Mijn BMS was altijd goed (althans keren dat het gemeten is) maar heb wel twijfels bij mijn doorbloeding in het algemeen. Nu ook asperine en fraxiparine dit keer omdat de verhoogde Factoro VIII in gent hebben gevonden. Vind het super spannend. Zit idd bij Dr. S.