Dames ik heb een vraagje aan de hormonen-experts: I.v.m. Een korte LF (10 dagen) moet ik deze ronde 2x progesteron prikken om te bepalen of de waardes goed zijn. Vorige x duurde het een week (!) voor ik een uitslag had (Erasmus MC). Nu hoop ik de uitslag dit keer eerder te krijgen. Iemand ervaring met progesteronwaardes en of ze eventueel een zwangerschap kunnen voorspellen? Wat zijn een beetje normale waardes? En wat zijn de waardes tijdens een zwangerschap? Ik prik op 7 en 9 dpo.
Geen antwoord op je progesteron vraag, maar wel een tip : Je kan bij het erasmus inloggen op je eigen dossier en daar zie je vaak eerder je bloeduitslagen voor de belafspraak staan. Inloggen met je digi d, werkt handig. [
Het progesteron wordt geprikt om te kijken of je een goede eisprong hebt gehad en of je baarmoederslijmvlies lang genoeg in stand gehouden wordt. Je waarde moet op dag 5-7 na de vermeende eisprong op minimaal 20-30 zitten. Je kunt er niet aan aflezen of er een zwangerschap gaande is.