Niet de knaller waar ik op gehoopt had dus morgen nog maar een keer testen Hij kantelt de foto dus het is de meest rechtse
Haha ik durf het niet te geloven, omdat ik twee keer ovitrelle heb gespoten ben zo bang dat hij morgen vager zal zijn. Maar ik voel me wel zwanger, ik ben s ochtends zo shakerig dat ik gelijk moet eten. Maar thanks in ieder geval, ik doe er morgen nog 1 en dan ga ik bellen voor een echo.
van harte Blondie! In het zh zeiden ze toch ook dat je vandaag kon testen? Ovitrelle is na 10 dagen je lichaam uit..
Nou ik ben vandaag 14dpo zh heeft eigenlijk niks gezegd verder maar ovitrelle is er wel uit na 10dgn maar heb natuurlijk nog een keer gespoten dus weet niet of dat dan langer duurt. Dit is van net een foto.
Voor een kruidvat test vind ik hem mooi! Die knallen de laatste tijd wel later begreep ik... ik had pas op 18dpo een knaller met de predictor
Thanks! Oh echt?! Ik had met mijn dochter echt een knaller op 14dpo maar ja kan altijd anders zijn. Hoe is het verder met jouw?
@Blondie685 nog getest vandaag? Ik heb nog steeds last van krampjes rechts.. Een van jullie ook gehad? Nu 3 dpo
Ja haha en er is oploop!! Heb net gebeld voor een echo met 7 weken 25/2 mag ik pfff duurt nog veel te lang!
Ja heb je net die ellendige wachtweken gehad moet ik nu weer wachten maar ja niks aan te doen en ik ben superblij dat het nog een keer gelukt is en ik hoop dat het gezond is en dat het blijft plakken. Mijn zus heeft drie miskramen achter elkaar gehad dus dat is ook mijn angst. Ik ga heel hard duimen voor jullie hier dat we straks allemaal een mooi kindje krijgen.
Mijn hcg is wat traag.... Ben eindelijk schoon. Gelukkig geen ingreep. Menstruatie nu achter de rug en nu hopen op een natuurlijke eisprong over een dag of 8!
Ik zeg wel telkens dat ik niks voel maar ik heb wel hele kleine niet noemenswaardige klachtjes. Ik denk dat het niks betekent maar ben wel alert: - sinds ei wat gevoelige tepels. Absoluut geen pijn oid maar hoogstens een wat irritant gevoel. - af en toe wat lichte krampjes. Die trekken direct weer weg. - soms jeuk (tepels of buik). Thats it. Lekker vaag he.
Haha spannend! Ik heb het de laatste twee rondes bijgehouden per dag in mijn telefoon, zodat ik kon vergelijken met de keer daarna. Op hoeveel dpo zit je nu?