Hallo allemaal, Even een vraagje; ik lees overal dat je op dag 1 begint met tempen, maar wat is nu je echte dag 1 van je ongesteldheid? Is dat de dag dat het bloed echt helderrood is, of is dat de dag dag je merkt dat je wat bruinachtig bloed afscheidt? Bedankt!
rood is ongi, bruin is oud bloed en het ene ziekenhuis telt rood voor 18.00 uur als dag 1, en na 18.00 uur de volgende dag als dag 1 en schijnt ook dat andere als regel hebben dat je als je opstaat rood hebt dat pas dag 1 is
Dank je! dan hoop ik maar dat rood lang weg blijft. Had eigenlijk zondag al ongi moeten worden... maar merk verder nog niets. Thermometer maar al wel in huis gehaald.
je kan wel alvast beginnen met tempen, zodat je er aan kan wennen. En als je dan een daling ziet van je temp, weet je ook dat je ongi er aan zit te komen!
En anders begin je toch lekker op dag 2? Die ene dag maakt eigenlijk weinig uit naar mijn idee. Maar ik had inderdaad ook ergens gelezen dat dag 1 van je cyclus de dag is waarop je voor het eerst echt bloed verliest, behalve wanneer dit pas na 18:00 is, dan geldt de dag erna als dag 1.
@Blackeyedgirl; kun je mij vertellen hoe een "reguliere" tempcyclus eruit ziet? Gaat bij het begin van het tempen de temperatuur eerst omlaag, wanneer gaat deze weer omhoog en hoe eindigt de cyclus dan? Ik ben net begonnen maar het gaat alleen nog maar verder omlaag (van 37 nu naar 35.6). Ik temp wel op dezelfde tijd (7.00u elke ochtend), gelukkig val ik erna weer wel in slaap!
Ovulation Calendar and Ovulation Chart - Fertility Charting hier kan je online je temp bijhouden en je krijgt een cursus gemaild wel allemaal in het engels Temperatuur methode | Zwanger Worden .NU hier uitleg in het NL's