morgen is mijn nod en ik heb vanmiddag getest en was een lichtstreepje. zie mijn foto ik twijfel. wat vinden jullie?
Ik had gisteren ook ongeveer zo'n test en ga morgen nog een x testen, maar dan met ochtendurine. Ik zou als ik jou was over 2 dagen nog eens testen. Alvast voorzichtig gefeliciteerd
lieve dames dank jullie wel voor de felicitaties. Luvv: mijn test was wel wat donkerder geworden deze foto heb ik te snel genomen. en uit paniek heb ik hem snel weg gegooid omdat ik bang ben dat me man hem vindt ik mag nog niet testen van hem haha maar ik kon het weer niet laten. maar maandag ga ik weer testen.
lijkt mij een mooi roze 2e streepje. Jij gaat vast over enkele dagen dik positief testen. Alvast voorzichtig gefeliciteerd!
dank jullie wel allemaal jullie geven me hoop ik ga maandag weer testen en hou jullie wel op de hoogte